• 34 33:07
    2
    Filip VENCL

SK Alien Nation B - FBK Vosy Praha DDM P2 B 1:6
branky: 23. Jan Lipavský - 3. Petr Stránský, 5. Petr Stránský, 20. Marek Vlasák, 21. David Šnejdar, 23. Filip Kolařík, 30. Miroslav Čadský; rozhodčí: Václav Paletář - Jaroslav Chalupný; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Filip Jirava ? - Tomáš Krijt ?; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:1
33:07 Vyloučen hráč #41 Filip Vencl družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:15 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 1:6
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #11 Miroslav Čadský, asistoval #52 Petr Stránský (1:6)
23:40 Vyloučen hráč #71 Jan Lipavský družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:40 Vyloučen hráč #23 Teodor Kandilarov družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B na 2 minuty za nesportovní chování
22:47 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 1:5
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #4 Filip Kolařík, asistoval #41 Filip Vencl (1:5)
22:20 GÓL SK Alien Nation B! 1:4
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #71 Jan Lipavský, asistoval #5 Vítězslav Prágr (1:4)
20:25 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 0:4
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #7 David Šnejdar, asistoval #23 Teodor Kandilarov (0:4)
19:21 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 0:3
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #14 Marek Vlasák, asistoval #4 Filip Kolařík (0:3)
11:35 Vyloučen hráč #23 Teodor Kandilarov družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:29 Vyloučen hráč #28 Michael Thomas Beňačka družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání
04:48 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 0:2
Branku družstva FBK Vosy Praha DDM P2 B vstřelil #52 Petr Stránský, asistoval #13 Jiří Krbec (0:2)
02:37 GÓL FBK Vosy Praha DDM P2 B! 0:1