1:4
    Jakub ZÍKA
    (Malina)

SK Alien Nation B - Florbal TJ Kobylisy C 1:4
branky: 2. David Schalek - 9. Jakub Živčák, 19. Roman Svrček, 33. Roman Svrček, 36. Jakub Zíka; rozhodčí: Štěpán Weber - Karel Kotyza; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Jirava ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:2
35:59 Bodku za zápasom zrobil Prochy, strela z voleja ale nebola úspešná.
35:22 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 1:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #27 Jakub Zíka, asistoval #13 Ctirad Malina (1:4)
35:22 Aj po vypršaní trestu držal Ctira balon za brankou až kým sa pred bránou neuvolnil Zikič - 4:1.
34:00 Kobylisy v presilovke držia loptičku a naťahujú čas, Cvrndove "to je ono" ich v tom podporuje.
32:57 Vyloučen hráč #5 Vítězslav Prágr družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání
32:39 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 1:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #13 Ctirad Malina (1:3)
32:39 Ctira vymotal za bránou obranu a predložil Cvrndovi prihrávku do prázdnej brány - ten sa nemýlil a zavesil do vinkla.
31:40 Alien si vytvoril pár šancí v presilovke, ale Ledvis zblokoval a Jirka zvyśok pochytal.
29:39 Vyloučen hráč #22 Lukáš Parduba družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za zdržování hry
27:44 Niekoľko dobrých šancí na strane Kobylis, Jakub ani Lukáš bránku netrafili.
22:45 Tyčka zazvonila aj na druhej strane, tentokrát ju zo stredu trafil Kohlík.
20:51 Trestné střílení družstva SK Alien Nation B neproměnil #8 Jakub Pírko.
20:51 Po brutálnom faule od Jakuba nasledovalo trestné strieľanie - Jirka si ale počkal na pohyb súpera a jeho strelu zblokoval.
19:57 Vyloučen hráč #7 Jan Dvořák družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání
19:09 Jakub vystihol krížnu prihrávku vo vlastnom bránkovisku a zabránil šance súpera.
18:03 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #66 Roman Svrček, asistoval #20 Lukáš Vinter (1:2)
18:03 Ledvis opať vyslal dlhú prihrávku do útoku, Cvrnda ju z voleja poslal za chrbát gólmana - 2:1.
17:03 Ďalšia tyčka, tentokrát ju nastrelil Lukáš po nahrávke od Prochyho.
15:27 Prvá lajna Kobylis mala dobrý tlak, ale Zikič ani Ctíra svoje šance nepremenili.
14:31 Jakub sa preštrikoval stredom obrany a orazítkoval brvno súperovej brány.
12:19 Alien začali do druhej tretine aktívnejšie, ale cez Ledvisov blok strela neprešla.
09:41 Po ose Jakub-Lukáš-Prochy zacvendžala tyč súperovej brány.
08:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy C! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy C vstřelil #81 Jakub Živčák, asistoval #27 Jakub Zíka (1:1)
07:49 Vyloučen hráč #8 Jakub Pírko družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání
01:51 GÓL SK Alien Nation B! 1:0
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil #9 David Schalek, asistoval #50 Jakub Kohlík (1:0)
01:27 Vyloučen hráč #22 Lukáš Parduba družstva Florbal TJ Kobylisy C na 2 minuty za sekání