0

0

0.

FBC Rakovník - Blue Horses Stochov B 4:3pn
branky: 3. Jakub Koláček, 7. Václav Vích, 33. Štěpán Malý, N Jakub Kochánek - 3. Zdeněk Husák, 28. Ondřej Husák , 31. Zdeněk Husák; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Pikeš ? - Miroslav Křenek ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 1:2
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #25 Zdeněk Husák , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #8 Jakub Koláček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #6 Adam Pártl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #16 Ondřej Fišer , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #23 Jiří Leisch , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Rakovník hráč #11 Jakub Kochánek a vstřelil rozhodující gól (4:3).
Zahájena trestná střílení
35:35 Vyloučen hráč #23 Jiří Leisch družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za sekání
34:40 Timeout FBC Rakovník
32:08 GÓL FBC Rakovník! 3:3
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #15 Štěpán Malý, asistoval #88 Václav Vích (3:3)
30:13 GÓL Blue Horses Stochov B! 2:3
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #8 Ondřej Husák (2:3)
27:26 GÓL Blue Horses Stochov B! 2:2
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #8 Ondřej Husák , asistoval #25 Zdeněk Husák (2:2)
06:23 GÓL FBC Rakovník! 2:1
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #88 Václav Vích bez asistence (2:1)
02:23 GÓL Blue Horses Stochov B! 1:1
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #18 Jan Mikolášek (1:1)
02:10 GÓL FBC Rakovník! 1:0
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #26 Petr Čech (1:0)