35
  • 35 34:13
    2

FBC Rakovník - TEXAS LONGHORNS 2:3
branky: 15. Jakub Koláček, 18. Jakub Koláček - 3. Bedřich Roskovec, 22. Daniel Drake, 34. Martin Vichnar; rozhodčí: Filip Moravec - Dalibor Berka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Martin Pikeš ? - Jan Merta ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:1
34:13 Vyloučen hráč #58 Daniel Drake družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za bránění ve hře
33:10 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:3
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #97 Martin Vichnar, asistoval #28 Filip Kovář (2:3)
33:10 Snad syn slavného komentátora rozvlnil síť a dostává tým Texas do vedení.
32:00 Standartka domácích. Bez sebemenšího ohrožení. Golman Texasu vše jistil očima.
31:42 Timeout TEXAS LONGHORNS
29:17 Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Během delšího časového úseku bez přerušení je to na střely 3 ku 3.
28:00 Hraje dlouho bez přerušení. Hostující Texas vyslal jedovku ještě ze své půlky hřiště. Golman střelu viděl. Ale štipla.
27:21 Utkání přihlíží 28 diváků.
25:17 Rakovník je v plném počtu.
24:21 Vůbec není znát, že by tým Rakovníka hrál oslabení.
23:50 Koláček z vyložené šance minul zcela odkrytou branku hostí při úniku v oslabení.
23:17 Vyloučen hráč #13 Tomáš Kříček družstva FBC Rakovník na 2 minuty za bránění ve hře
21:31 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #58 Daniel Drake bez asistence (2:2)
21:00 Po delší době ojedinělá střela hostů. Ale opět to byla střela mimo výseč.
20:11 Slunce nám přerušilo pohlednou hru domácích, kteří stále obstřelují branku hostí. Věřím, že až trefí do černého, opět u toho nebude chybět jeden z dvojice Koláček, Vích.
17:48 GÓL FBC Rakovník! 2:1
Branku družstva FBC Rakovník vstřelil #8 Jakub Koláček, asistoval #88 Václav Vích (2:1)
17:48 Přece jen se mění stav skore. Koláček se spoluhráčem Víchem si zopakovali spolupráci a dostávají domácí do vedení. Blíží se polovina zápasu.
16:46 Tým Rakovníku přebírá otěže, pálí jako u Verdunu. Ale žádná ze střel netrefuje zařízení.
15:11 Hráč Kochánek z týmu domácích zbortil branku, když minul z dorážky zcela odkrytou bránu.
14:02 GÓL FBC Rakovník! 1:1
02:09 GÓL TEXAS LONGHORNS! 0:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #5 Bedřich Roskovec, asistoval #97 Martin Vichnar (0:1)