• 36 35:29
    2:1
    (Holý)

IBK Svatý hole Kladno - TEXAS LONGHORNS 2:1
branky: 1. Pavel Habada, 36. Matouš Vlasák - 11. Jan Krejsa; rozhodčí: Daniel Dupkala - Ondřej Černý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Mach ? - Martin Murín ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:0
35:30 Neuvěřitelná střela č. 23 z Kladna znamená, že Svatý hole si odvezou z Prahy minimálně 3 body. No nic, někdy příště naviděnou.
35:29 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 2:1
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #23 Matouš Vlasák, asistoval #18 Jan Holý (2:1)
32:57 Vyloučen hráč #88 Tomáš Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střelu tentokrát nechytil ani golman hostí a tak pasivně zasáhl rozhodčí, který se ze střetu s míčkem ještě vyrovnává.
28:33 Zápas se neuvěřitelně otevřel. Oba týmy mají klapky na očích, jakmile dostanou míček, šup s ním nahoru. Kde však chrání svatyně skvělí golmani.
26:30 Naprosto neuvěřitlený zákrok předvádí golman domácích. Poté ještě vše vyšperkoval skvělým výhozem.
23:00 No, ke konci třetiny jsme viděli zázračnou šanci týmu domácích, bohužel vše skončilo na skvělém bránkáři, který v tomto zápase postavil do brány závoru.
18:00 Jsme za půlkou zápasu, krom střetů florbalek není bohužel vidět nic atraktivního. Náznaky kombinací končí na skvělé defenzivní činnosti obou týmů.
17:18 Vyloučen hráč #23 Matouš Vlasák družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za sekání
17:18 No, trošku se tu přiostřilo a hráč č.23 si tu s námi dvě minuty bude povídat o nesmrtelnosti brouka.
12:00 Do druhé části jdeme za nerozhodného času. Stále jsem byl v úžasu z příhrávky pře celé hřiště na neobsezeného hráč Texasu, který zavěsil. Pánové a dámy, ta přihrávka měla oči... No snad se něčeho podobného dočkáme i nyní.
10:46 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #64 Jan Krejsa, asistoval #57 Vojtěch Mlnářík (1:1)
08:30 Hráč Kladna s č. 19 se zjevil jako svatý před brankou soupeře, ale prozatím mu nebylo přáno. Trefil míček patkou, což vyústilo v slabou střelu, kterou brankář hostí v klidu pokryl.
07:30 Nic zajímavého se neděje... přesnost chybí u všech hráčů.
05:00 Další střela Kladna skončila až za mantinelem za brankou hostí.
03:30 Zatím oba týmy bojují ostře o střed hřiště.
02:30 Máme tu první zákrok gomana hostí, kdy se Kladno kombinací dostalo až před něj. Bohužel pro diváky bez lepšího zakončení.
02:00 Hráč č.40 z  Kladna a hráč č.5 z Texasu se objímali u mantinelu. Nakonec je z toho volný úděr pro Texas.
01:30 Kladno se zatím baví florbalem na polovině soupeře.
00:50 Ani jsme se nenadáli a je tu změna stavu... budeme takto pokračovat?
00:46 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 1:0
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #19 Pavel Habada, asistoval #18 Jan Holý (1:0)