0

0

0.

FbC Barracudas Slaný B - FBC DYNAMIS 4:5pn
branky: 18. Petr Waldmann, 23. Tomáš Richtr, 27. Dan Vaněk, 33. Tomáš Richtr - 7. Jiří Čala, 16. Michael Harmach, 23. Zdeněk Podzemný, 34. Jiří Čala, N Jiří Čala; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Veselý ? - Martin Klingel -4; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný B hráč #12 Dan Vaněk , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS hráč #13 Tomáš Pospíchal , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný B hráč #21 Tomáš Richtr , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS hráč #17 Lukáš Chramosil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Barracudas Slaný B hráč #17 Jan Šikýř , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS hráč #96 Jiří Čala a vstřelil rozhodující gól (4:5).
Zahájena trestná střílení
34:39 Vyloučen hráč #4 Michael Harmach družstva FBC DYNAMIS na 2 minuty za držení
33:03 GÓL FBC DYNAMIS! 4:4
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil #96 Jiří Čala, asistoval #17 Lukáš Chramosil (4:4)
32:14 GÓL FbC Barracudas Slaný B! 4:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #33 Lukáš Chadima (4:3)
26:37 GÓL FbC Barracudas Slaný B! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil #12 Dan Vaněk, asistoval #17 Jan Šikýř (3:3)
22:43 GÓL FbC Barracudas Slaný B! 2:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #56 Petr Waldmann (2:3)
22:18 GÓL FBC DYNAMIS! 1:3
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil #27 Zdeněk Podzemný, asistoval #9 Jan Tetiva (1:3)
17:09 GÓL FbC Barracudas Slaný B! 1:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil #56 Petr Waldmann, asistoval #21 Tomáš Richtr (1:2)
15:27 GÓL FBC DYNAMIS! 0:2
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil #4 Michael Harmach, asistoval #9 Jan Tetiva (0:2)
06:09 GÓL FBC DYNAMIS! 0:1