0

0

0.

FBC LYNX - Sokol Benátky n/J 4:3pn
branky: 10. Tomáš Zíval, 14. Vladimír John, 36. Zdeněk Ulč, N Vladimír John - 8. Martin Keller, 11. Martin Kredba, 24. Martin Kredba; rozhodčí: Petr Jahoda - Michal Lipinský; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radek Huml ? - Marek Procházka ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Benátky n/J hráč #22 Martin Kredba , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LYNX hráč #77 Vladimír John a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Benátky n/J hráč #21 Štěpán Winterling , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC LYNX hráč #81 Josef Holeček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Benátky n/J hráč #25 Martin Keller a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
35:53 GÓL FBC LYNX! 3:3
Branku družstva FBC LYNX vstřelil #13 Zdeněk Ulč, asistoval #27 Michal Benák (3:3)
35:35 Vyloučen hráč #25 Lukáš Stoupa družstva FBC LYNX na 2 minuty za nesportovní chování
35:35 Vyloučen hráč #19 Tomáš Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za nesportovní chování
34:53 Vyloučen hráč #5 Tomáš Zíval družstva FBC LYNX na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:24 Vyloučen hráč #36 Štěpán Habada družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za opakované přestupky
26:16 Vyloučen hráč #27 Michal Benák družstva FBC LYNX na 2 minuty za sekání
23:57 GÓL Sokol Benátky n/J! 2:3
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #22 Martin Kredba, asistoval #77 Jan Čečetka (2:3)
13:48 GÓL FBC LYNX! 2:2
Branku družstva FBC LYNX vstřelil #77 Vladimír John, asistoval #27 Michal Benák (2:2)
13:33 Vyloučen hráč #36 Štěpán Habada družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání
10:49 GÓL Sokol Benátky n/J! 1:2
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #22 Martin Kredba, asistoval #9 Ondřej Šulc (1:2)
09:49 GÓL FBC LYNX! 1:1
Branku družstva FBC LYNX vstřelil #5 Tomáš Zíval bez asistence (1:1)
07:53 GÓL Sokol Benátky n/J! 0:1
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil #25 Martin Keller, asistoval #22 Martin Kredba (0:1)
03:23 Vyloučen hráč #77 Vladimír John družstva FBC LYNX na 2 minuty za blokování florbalky
03:09 Vyloučen hráč #19 Tomáš Keller družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání