0

0

0.

FAT PIPE Traverza B - ACEMA Sparta Praha C 8:7pn
branky: 8. Jakub Kuzma, 12. Michal Dudek, 19. Martin Karban, 24. Michal Pěkný, 25. Michal Janoušek, 31. Tomáš Mudrák, 33. Jakub Kuzma, N Michal Pěkný - 3. Petr Bína, 4. Vítek Pištěk, 4. Miroslav Hnojský, 9. Lukáš Staněk, 13. Vítek Pištěk, 24. Dalibor Borovička, 34. Miroslav Hnojský; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Maurenc ? - Adriano Košťál ?; po třetinách: 2:4, 2:2, 3:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #17 Michal Pěkný a vstřelil rozhodující gól (8:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #75 Petr Bína , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #8 Matěj Řeháček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #9 Adam Ucháč , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #47 Jakub Kuzma a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #92 Tomáš Kozlík a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
35:53 Timeout ACEMA Sparta Praha C
35:53 Vyloučen hráč #54 Nikolas Kozurak družstva FAT PIPE Traverza B na 2 minuty za sekání
33:37 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 7:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #21 Miroslav Hnojský, asistoval #92 Tomáš Kozlík (7:7)
32:23 GÓL FAT PIPE Traverza B! 7:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #47 Jakub Kuzma z trestného střílení (7:6)
31:10 Hosté rozhráravali z středu cca 5 kroků od velkého brnakoviště, jen do bloku Pospíšila.
30:20 GÓL FAT PIPE Traverza B! 6:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #5 Tomáš Mudrák, asistoval #8 Matěj Řeháček (6:6)
30:20 Hra se nám přiostiřla a těží z toho zatím víc domácí.
25:12 Borovička balonek nedostal za brankovou čáru
24:29 GÓL FAT PIPE Traverza B! 5:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #4 Michal Janoušek, asistoval #16 Ondřej Langšádl (5:6)
24:29 Domácím se podařilo krásnou střelou ze středu snížit skóre.
23:52 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #6 Dalibor Borovička bez asistence (4:6)
23:19 GÓL FAT PIPE Traverza B! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #17 Michal Pěkný, asistoval #2 Richard Viktorýn (4:5)
20:38 Staněkovi se nepodařilo o pár centimetrů trefit prázdnou bránu.
18:36 GÓL FAT PIPE Traverza B! 3:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #83 Martin Karban, asistoval #11 Michal Dudek (3:5)
18:10 Střela Karbana o pár centimetrů nad.
16:51 Domácím se podařilo vytvořit tlak, bohužel pro ně po faulu přišli o balonek
14:16 Král se pokusil o střelu, avšak tuto mušku, domácí Maurenec pokryl.
12:30 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #13 Vítek Pištěk, asistoval #9 Adam Ucháč (2:5)
11:52 GÓL FAT PIPE Traverza B! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #11 Michal Dudek, asistoval #97 Jakub Horváth (2:4)
08:31 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #35 Lukáš Staněk, asistoval #75 Petr Bína (1:4)
07:51 GÓL FAT PIPE Traverza B! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #47 Jakub Kuzma, asistoval #11 Michal Dudek (1:3)
07:51 Domácím se podařilo dostat do pár střel, ale zatím ani jedna z nich nemířila mezi tři tyče.
05:14 Staněk zkoušel zahrát na housle, ale neúspěšně.
03:52 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #21 Miroslav Hnojský bez asistence (0:3)
03:52 Hnojský se dostal sám přes celé hřiště a vstřelil další branku.
03:23 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #13 Vítek Pištěk, asistoval #27 Michal Král (0:2)
02:42 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #75 Petr Bína, asistoval #92 Tomáš Kozlík (0:1)
02:42 Hráči hostů kombinací, kterou domácí nepřečetli, vstřeli první branku.
01:26 Vyloučen hráč #25 Martin Melichar družstva FAT PIPE Traverza B na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:02 Hosté se pokusili rozehrát přes střed, ale neúspěšně. Domácí se dostali do útoku, ale takticky zahráli přes obránce a šli to takzcaně otočit.
00:01 Úvodní buly pro domácí, ale hosté se pokusili hned napadat