(Kozlík)
  • 31 30:52
    2

ACEMA Sparta Praha C - Sport Kolín Pátečníci 5:1
branky: 4. Jakub Tykal, 5. Petr Bína, 5. Adam Ucháč, 26. Michal Král, 31. Michal Kocourek - 22. Martin Musil; rozhodčí: Jitka Jedličková - Jaromír Péc; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adriano Košťál ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 3:0, 0:1, 2:0
30:52 Vyloučen hráč #80 Michal Kocourek družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za blokování florbalky
30:20 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #80 Michal Kocourek, asistoval #92 Tomáš Kozlík (5:1)
28:16 Vyloučen hráč #69 Jakub Tykal družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:34 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #27 Michal Král bez asistence (4:1)
21:24 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 3:1
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #21 Martin Musil, asistoval #7 Lukáš Svoboda (3:1)
21:24 Standardní situace z manťáku nevypadala nijak nebezpečně, dokud ji Musil ze středu nezametl pod břevno sparťanského gólmana
16:07 Kozlík teď udržel pověšené na zádech dva protihráče a díky tomu je Sparta opět na míčku.
13:50 Kolínský Pařez teď označkoval tyč.
12:10 Přesilovka vypadá asi následně: Sparťané se postavili do deštníku, Kolín zaujal na své obrané půlce něco mezi boxem a kosočtvercem. Akce povětšinou končí neskutečným závarem, přes gólmana se však míček nedaří dostat.
11:49 Tikal posekal, tak si jde na dvě minuty odpočinout.
11:48 Vyloučen hráč #69 Jakub Tykal družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za sekání
05:30 Trio Sparťanů Staněk - Kozlík - Bína se snaží dostat míček za záda hostujícího gólmana. Crossové nahrávky lítají přes střed rychleji než auta na německé dálnici, nicméně v bráně zatím nic neskočnilo.
04:52 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #9 Adam Ucháč bez asistence (3:0)
04:32 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #75 Petr Bína, asistoval #92 Tomáš Kozlík (2:0)
04:32 Sparťani vypustili Kozlíka do útočného pásma, který míček dostal na Bínu a celá akce končí gólem.
03:00 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:0
Vlastní branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #69 Jakub Tykal (1:0)
02:00 Fanoušci podporují z tribuny své tými. Pokyn "JEĎ" však působí zavádějícím dojmem. Nevíme totiž kam.
01:30 Gólman Kolína teď dostalova zalehl míček.
00:01 Vítejte u dálšího dnešního šlágru, kde se utká Sparta proti Kolínu. Utkání začalo v tempu máme se na co těšit.