8:6
    Štěpán VÁCHA
    (Bartůšek)

Sport Kolín Pátečníci - SK Florbal Benešov B 8:6
branky: 2. Pavel Musil, 21. Martin Musil, 23. Michal Miľo, 24. Matyáš Brož, 25. Pavel Musil, 28. Marek Vítů, 32. Jan Urban, 32. Marek Vítů - 26. Vojtěch Fortelný, 30. Ondřej Bartůšek, 33. Ondřej Bartůšek, 35. Tomáš Pícha, 36. Ondřej Bartůšek, 36. Štěpán Vácha; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 3:3 + Patrik Houštecký OS; využití: 2:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ? - Ondřej Coufalík ?; po třetinách: 1:0, 3:0, 4:6
35:53 GÓL SK Florbal Benešov B! 8:6
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #8 Štěpán Vácha, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (8:6)
35:37 GÓL SK Florbal Benešov B! 8:5
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #7 Ondřej Bartůšek bez asistence (8:5)
34:55 GÓL SK Florbal Benešov B! 8:4
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #23 Tomáš Pícha, asistoval #7 Ondřej Bartůšek (8:4)
33:41 Vyloučen hráč #62 Pavel Vítů družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za blokování florbalky
32:03 GÓL SK Florbal Benešov B! 8:3
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #7 Ondřej Bartůšek, asistoval #55 Vojtěch Fortelný (8:3)
31:39 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 8:2
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #3 Marek Vítů, asistoval #18 Martin Slavík (8:2)
31:14 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 7:2
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #19 Jan Urban, asistoval #51 Matyáš Brož (7:2)
29:40 Vyloučen hráč #40 Patrik Houštecký družstva SK Florbal Benešov B - osobní trest
29:40 Vyloučen hráč #40 Patrik Houštecký družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za nesportovní chování
29:40 Vyloučen hráč #48 Pavel Hýbek družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:14 GÓL SK Florbal Benešov B! 6:2
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #7 Ondřej Bartůšek, asistoval #40 Patrik Houštecký (6:2)
27:02 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 6:1
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #3 Marek Vítů, asistoval #16 Pavel Musil (6:1)
25:40 GÓL SK Florbal Benešov B! 5:1
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #55 Vojtěch Fortelný bez asistence (5:1)
25:00 S pátým gólem Pátečnící potvrzují formu a dostávají se do velkého vedení! Kolika gólu se dnes ještě dočkáme?
24:30 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 5:0
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #16 Pavel Musil, asistoval #21 Martin Musil (5:0)
23:42 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 4:0
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #51 Matyáš Brož, asistoval #62 Pavel Vítů (4:0)
22:23 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 3:0
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #40 Michal Miľo, asistoval #22 Tomáš Pařez (3:0)
20:46 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 2:0
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #21 Martin Musil, asistoval #3 Marek Vítů (2:0)
17:35 Vyloučen hráč #3 Marek Vítů družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za sekání
16:40 Kdo to sedí v bráně domácích? Chytá jako golman extraligy, ale je to Vojtěch Černý, který předvádí neskutečné zákroky a drží tak svůj tým ve vedení!
12:01 První třetina je za námi. Pátečníci nasadili dobré tempo zápasu a vedou tak 1:0 nad hostujícím týmek z Benešova.
09:57 Vyloučen hráč #17 Aleš Sluka družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za sekání
09:43 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov B neproměnil #23 Tomáš Pícha.
01:25 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 1:0
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #16 Pavel Musil, asistoval #7 Lukáš Svoboda (1:0)