0

0

0.

ACEMA Sparta Praha C - FAT PIPE Traverza B 3:4pn
branky: 17. Jakub Kukla, 27. Miroslav Hnojský, 31. Miroslav Hnojský - 14. Matěj Řeháček, 32. Michal Pěkný, 34. Jakub Horváth, N Tomáš Kuzma; rozhodčí: Štěpán Weber - Tomáš Šimek; vyloučení: 0:2 + Dominik Dolejš OS; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Jan Hübschman ? - Vít Maurenc ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #17 Michal Pěkný a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #8 Christopher Nojovič , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #47 Tomáš Kuzma a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha C hráč #25 Vítek Pištěk , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza B hráč #4 Michal Janoušek , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
33:49 GÓL FAT PIPE Traverza B! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #97 Jakub Horváth, asistoval #4 Michal Janoušek (3:3)
31:43 GÓL FAT PIPE Traverza B! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #17 Michal Pěkný, asistoval #4 Michal Janoušek (3:2)
30:17 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #21 Miroslav Hnojský bez asistence (3:1)
26:04 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #21 Miroslav Hnojský, asistoval #8 Christopher Nojovič (2:1)
22:44 Vyloučen hráč #24 Dominik Dolejš družstva FAT PIPE Traverza B na 2 minuty za nesportovní chování
22:44 Vyloučen hráč #24 Dominik Dolejš družstva FAT PIPE Traverza B - osobní trest
16:10 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #15 Jakub Kukla, asistoval #10 Jan Hübschman (1:1)
13:39 GÓL FAT PIPE Traverza B! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza B vstřelil #8 Matěj Řeháček, asistoval #17 Michal Pěkný (0:1)
11:59 Vyloučen hráč #25 Martin Melichar družstva FAT PIPE Traverza B na 2 minuty za sekání