• 33 32:36
    2
    Ernest KEREKEŠ

ACEMA Sparta Praha C - FBC YOUNG BOYS 11:3
branky: 2. Miroslav Hnojský, 3. Lukáš Staněk, 6. Tadeáš Lang, 14. Michal Pokorný, 15. Adam Ucháč, 16. Michal Pokorný, 18. Vítek Pištěk, 20. Jakub Ucháč, 27. Vítek Pištěk, 27. Michal Král, 31. Jakub Kukla - 13. Martin Vacenovský, 19. Petr Kadlec, 24. Kryštof Rossmann; rozhodčí: Martin Preclík - Filip Bollardt; vyloučení: 0 + Michal Král 4 + TT:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Hübschman ? - Kryštof Petr -11; po třetinách: 3:0, 5:3, 3:0
36:00 Střely ve 3. části: 12:9
35:48 Vacenovský také střela z první. Zas mimo.
34:50 Lang ukázal krásný "golfák". Bohužel, opět kousek mimo.
33:21 Bína střela z první, bohužel do golmana, Král doráží. Bohužel nic :c
32:36 Vyloučen hráč #88 Ernest Kerekeš družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za sekání
32:27 Další faul na straně hostí, sekáná na talíři.
31:30 První lajna plná čáryfuků, zajímavé utkání.
30:30 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 11:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #15 Jakub Kukla, asistoval #42 Michal Pokorný (11:3)
29:50 Nojovič dostál krásnou přihrávku na střed od Bíny, ale bohužel nedokázal zpracovat míček. I přes to má naší podporu.
26:54 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 10:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #27 Michal Král, asistoval #8 Christopher Nojovič (10:3)
26:54 Nojovič prokličkoval přes celé hřišté i s lehkým faulem dokázal přihrát na volného Krále.
26:06 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 9:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #25 Vítek Pištěk, asistoval #46 Jakub Ucháč (9:3)
25:33 Bína faulován.
24:02 Začíná poslední třetina.
24:00 Střely ve 2. části: 11:8
23:58 GÓL FBC YOUNG BOYS! 8:3
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #92 Kryštof Rossmann, asistoval #28 Jakub Večerka (8:3)
23:46 Sparta přežila oslabení 2+2.
23:30 Nojovič faulován na středu.
22:30 Brankář domácích nádherně blokuje střelu.
19:42 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 8:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #46 Jakub Ucháč, asistoval #21 Miroslav Hnojský (8:2)
19:42 Vyloučen hráč #27 Michal Král družstva ACEMA Sparta Praha C do konce utkání - technický trest
19:42 Vyloučen hráč #27 Michal Král družstva ACEMA Sparta Praha C na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
18:57 Vyloučen hráč #32 Martin Vacenovský družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za sekání
18:57 Vyloučen hráč #47 Tomáš Novotný družstva FBC YOUNG BOYS na 2 minuty za sekání
18:23 GÓL FBC YOUNG BOYS! 7:2
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #99 Petr Kadlec, asistoval #24 Jiří Hora (7:2)
17:43 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 7:1
17:43 Koucourek nahráva na Pištka a ten střílí z první.
16:03 Střela 99. hostí do levého rohu, bohužel kousek vedle.
15:40 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 6:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #42 Michal Pokorný z trestného střílení (6:1)
15:20 Krásně zblokovaná střela před kasou domácích, Bína ukázkově blokuje.
14:23 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #9 Adam Ucháč, asistoval #8 Christopher Nojovič (5:1)
13:25 Hostí aktivně napadají.
13:11 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #42 Michal Pokorný, asistoval #47 Michal Kocourek (4:1)
12:22 GÓL FBC YOUNG BOYS! 3:1
Branku družstva FBC YOUNG BOYS vstřelil #32 Martin Vacenovský, asistoval #25 Michael Obrtel (3:1)
12:00 Střely v 1. části: 6:11
05:07 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #69 Tadeáš Lang, asistoval #63 Lukáš Staněk (3:0)
02:54 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #63 Lukáš Staněk, asistoval #69 Tadeáš Lang (2:0)
01:42 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha C neproměnil #15 Jakub Kukla.
01:27 GÓL ACEMA Sparta Praha C! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil #21 Miroslav Hnojský, asistoval #9 Adam Ucháč (1:0)