1

2

3.

FbŠ Bohemians - PSN Tatran Střešovice 4:5pn
branky: 11. Kristýna Říhová, 27. Klára Brabcová, 35. Klára Brabcová, 36. Nicol Fryčová - 4. Kateřina Horáková, 5. Kateřina Horáková, 7. Šárka Marvalová, 35. Zuzana Štípková, N Zuzana Štípková; rozhodčí: Nicol Jakešová - Tomáš Máčalík; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Julie Čapková ?, Julie Čapková ?, Julie Čapková ? - Nela Schillhabelová -4, Nela Schillhabelová ?, Nela Schillhabelová ?; po třetinách: 1:3, 0:0, 3:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #2 Zuzana Štípková a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #7 Klára Brabcová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #8 Johana Hacklová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #98 Nikola Pieczonková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PSN Tatran Střešovice hráč #52 Šárka Marvalová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #37 Kristýna Říhová , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:06 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Nicol Fryčová bez asistence (4:4)
34:36 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Klára Brabcová, asistoval #21 Nicol Fryčová (3:4)
34:28 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Zuzana Štípková bez asistence (2:4)
26:49 GÓL FbŠ Bohemians! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Klára Brabcová bez asistence (2:3)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Julie Čapková družstva FbŠ Bohemians
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Nela Schillhabelová družstva PSN Tatran Střešovice
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Julie Čapková družstva FbŠ Bohemians
10:22 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #7 Klára Brabcová (1:3)
09:43 Vyloučen hráč #22 Michaela Cendelínová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
06:22 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #52 Šárka Marvalová bez asistence (0:3)
04:54 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Kateřina Horáková, asistoval #98 Nikola Pieczonková (0:2)
03:35 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Kateřina Horáková, asistoval #4 Michaela Stránská (0:1)