1:10
    Lucie ŠVAJCROVÁ
    (Vostřáková)

Florbalová akademie MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:10
branky: 2. Vendula Řeřichová - 4. Karolína Lískovcová, 5. Patricie Dolejšová, 6. Tereza Brožková, 6. Nikola Štekerová, 10. Nikola Vostřáková, 12. Vanessa Anna Strouhová, 16. Nikola Štekerová, 19. Nikola Vostřáková, 26. Vanessa Anna Strouhová, 34. Lucie Švajcrová; rozhodčí: Josef Krejča - Matteo Šoman; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alžběta Pelcová ? - Anna Plochová ?; po třetinách: 1:6, 0:2, 0:2
33:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #27 Nikola Vostřáková (1:10)
28:32 Po dlouhé době Bolka v šanci, ale bohužel jen do gólmanky...
25:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #48 Patricie Dolejšová (1:9)
22:10 Vyloučen hráč #81 Barbora Petra Hliboká družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
18:25 Vypadá to, že i tento zápas je celkem jednoznačnou záležitostí pro tým Chodova
18:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Nikola Vostřáková, asistoval #44 Lucie Švajcrová (1:8)
15:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #19 Nikola Štekerová bez asistence (1:7)
11:20 Boleslav spíš jen brání, ke střele se moc nedostanou
11:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #13 Zuzana Štefková (1:6)
09:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
06:00 Chodov se opět rozjíždí
05:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
05:35 Brožková prokličkovala hřištěm a zakončila
05:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková bez asistence (1:3)
04:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Patricie Dolejšová, asistoval #19 Nikola Štekerová (1:2)
03:32 A Chodov vyrovnává
03:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #80 Tereza Brožková (1:1)
01:14 Bolka otevírá zápas
01:13 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #80 Vendula Řeřichová, asistoval #88 Alžběta Pelcová (1:0)