• 34 33:33
    2
    Adéla TROJÁŠKOVÁ

ACEMA Sparta Praha - BLACK ANGELS 1:3
branky: 25. Mia Šestáková - 23. Ema Kratochvílová, 28. Ema Kratochvílová, 30. Denisa Výborná; rozhodčí: Petr Jahoda - Michal Lipinský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zuzana Keršlágerová ? - Barbora Vorbsová ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:2
33:33 Vyloučen hráč #8 Adéla Trojášková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra rukou
29:41 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #40 Zuzana Cihelková (1:3)
27:36 A Blaci si berou vedení zpět
27:35 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Ema Kratochvílová, asistoval #44 Linda Hrnčířová (1:2)
24:20 Sparta hned na úvod třetí třetiny vyrovnává....a jsme zase na začátku
24:19 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #45 Mia Šestáková, asistoval #6 Anna Miterová (1:1)
22:25 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Ema Kratochvílová, asistoval #99 Denisa Výborná (0:1)
22:24 No, konečně!!!! Blaci se ujímají vedení!
21:12 Blaci teď obstřelují bránu Sparty ze všech stran, ale pořád nic....
18:15 Nespíme....ale hra se tak jako přelévá, šance jsou na obou stranách, sem tam nějaké zranění,.....ale stále bez gólu
11:59 Tak první třetina končí bez gólu
03:37 Hra je celkem vyrovnaná a čekáme na první gól....