• 32 31:05
    0:7
    (Výborná)

FBŠ SLAVIA Plzeň - BLACK ANGELS 0:7
branky: 6. Karolína Vachulová, 13. Denisa Výborná, 13. Denisa Výborná, 26. Zuzana Cihelková, 28. Kateřina Rachůnková, 29. Denisa Výborná, 32. Kateřina Rachůnková; rozhodčí: David Hertz - Ondřej Slabý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Natálie Mičková ? - Barbora Vorbsová ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:4
32:11 Do Čakovic se dnes přišlo podívat 30 diváků!
31:05 GÓL BLACK ANGELS! 0:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Kateřina Rachůnková, asistoval #99 Denisa Výborná (0:7)
31:05 Rachůnková s Výbornou jsou dnes opravdu sehrané
28:23 GÓL BLACK ANGELS! 0:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #14 Kateřina Rachůnková (0:6)
27:32 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Kateřina Rachůnková, asistoval #40 Zuzana Cihelková (0:5)
25:04 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #99 Denisa Výborná (0:4)
25:04 Cůca s Beny klasika
24:01 Už nám přivezli pizzu:) Omlouváme se za odmlku
19:13 Zase 5 na 5
17:51 Bleci  ve 4 na balónku
17:06 Vyloučen hráč #60 Karolína Fořtová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
15:01 Barochová (Plzeň) dvě střely na bránu. Ani jedna neprošla za záda Vorbsové
12:26 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #58 Ema Radoměřská (0:3)
12:26 nestíháme zapisovat!! Výborná do minuty dva góly!
12:08 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #19 Karolína Vachulová (0:2)
10:24 Agi s Niki (Plzeň) měly nadějnou akci na bránu soupeře. Akce skončila střelou mimo
07:51 Výborná trefuje tyčku
06:43 Barochová krásně zabránila hrozící střelu hostů
05:37 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Karolína Vachulová, asistoval #99 Denisa Výborná (0:1)
04:16 Plzeň se snaží o útok. Nedaří se jim zatím projít obranu Bleků.
02:18 Kiki (bleci) vystřelila první střelu na bránu. Bohužel neúspěšně.
00:01 První buly pro domácí!