• 30 29:50
    0:14
    (Műllerová)

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky - Prague Tigers Nehvizdy 0:14
branky: 4. Alžběta Pádivá, 6. Alžběta Pádivá, 8. Linda Mikolášková, 8. Pavlína Vavříková, 10. Anežka Nová, 11. Veronika Cimbůrková, 14. Ivana Charvátová, 15. Anežka Nová, 17. Ivana Charvátová, 17. Anežka Nová, 22. Anežka Műllerová, 25. Viktorie Emma Michálková, 28. Veronika Cimbůrková, 30. Pavlína Vavříková; rozhodčí: David Vondra - David Martenek; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Monika Slejšková ?, Monika Slejšková ?, Monika Slejšková ? - Anna Ondráčková ?, Anna Ondráčková ?, Martina Opichalová ?; po třetinách: 0:5, 0:5, 0:4
30:00 Ukončení 3. části
29:50 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:14
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Pavlína Vavříková, asistoval #92 Anežka Műllerová (0:14)
29:50 Pěkný zákrok golmanky ale Vavříková doklepává!
27:00 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:13
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #15 Veronika Cimbůrková, asistoval #77 Anežka Nová (0:13)
24:14 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:12
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #33 Viktorie Emma Michálková, asistoval #31 Ivana Charvátová (0:12)
22:05 Opichalová dala brutální save
21:27 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:11
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #92 Anežka Műllerová, asistoval #8 Linda Mikolášková (0:11)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Martina Opichalová družstva Prague Tigers Nehvizdy
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #62 Monika Slejšková družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:27 Vyloučen hráč #17 Anna Nezavdalová družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky na 2 minuty za sekání
19:27 A máme tu vyloučení tak uvidíme jak to holky využijou
18:24 Před brankou pittbuls je velmi živo!
17:55 Ludvíková si vykoupala hráčku pittblus
16:47 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:10
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #77 Anežka Nová, asistoval #15 Veronika Cimbůrková (0:10)
16:33 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:9
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #31 Ivana Charvátová, asistoval #24 Sofie Šmídová (0:9)
15:44 Ondráčková zneškodnila volný únik Sýkorové na branku
15:20 Pittbuls si málem nakopl balónek do vlastní brány
14:13 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:8
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #77 Anežka Nová, asistoval #8 Linda Mikolášková (0:8)
14:13 Nová skvěle trefuje, 8:0!
13:40 Zapisovatel potřebuje na záchod ale nemůže..
13:35 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:7
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #31 Ivana Charvátová, asistoval #3 Denisa Šeclová (0:7)
10:46 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:6
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #15 Veronika Cimbůrková, asistoval #8 Linda Mikolášková (0:6)
10:46 Cimbůrková se trefuje mezi nohy brankářky a v oslabení dává gól!
10:06 Vyloučen hráč #12 Alice Ludvíková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:06 Ludvíková oplatila vrážení a dostává dvě minuty.
10:00 Střídání brankáře. Nový brankář #13 Anna Ondráčková družstva Prague Tigers Nehvizdy
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:37 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #77 Anežka Nová, asistoval #92 Anežka Műllerová (0:5)
09:37 Nová se ocitla sama před prázdnou brankou a doráží!
07:55 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #88 Pavlína Vavříková, asistoval #14 Alžběta Pádivá (0:4)
07:55 Pádivá střílela ze stejné vzdálenosti a tentokrát dorážela Vavříková, 4:0!
07:41 Vyloučen hráč #66 Vanesa Špinková družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky na 2 minuty za sekání
07:41 Nehezká sekera a rozhodčí píská dvě minuty!
07:23 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:3
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #8 Linda Mikolášková, asistoval #12 Alice Ludvíková (0:3)
05:36 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:2
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #14 Alžběta Pádivá, asistoval #3 Denisa Šeclová (0:2)
05:36 Pěkná kombinace a střela Pádivé ze stejné vzdálenosti jako předtím končí v brance!
04:48 První střela Pittbuls končí mimo
03:16 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 0:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #14 Alžběta Pádivá, asistoval #21 Vanessa Puchtová (0:1)
03:16 Střela Pádivé ze střední vzdálenosti končí v brance. Tigers vedou!
00:23 První střela Tigers. Mullerová těsně vedle!