2

3

4.

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians B 2:3pn
branky: 8. Karolína Prošková, 21. Karolína Prošková - 24. Kateřina Hutníková, 27. Kateřina Hutníková, N Natálie Kozlíková; rozhodčí: Vladimír Dolanský - Vojtěch Görög; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Světlana Novotná ? - Amálie Fialková ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:2
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #52 Natálie Kozlíková a vstřelil rozhodující gól (2:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #29 Karolína Prošková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #11 Petra Vodičková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #78 Julie Blahníková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #87 Kateřina Hutníková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #29 Karolína Prošková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #52 Natálie Kozlíková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #47 Josefína Plachá , ale gól nevstřelil.
30:00 Zahájena trestná střílení
30:00 Ukončení 3. části
26:42 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #87 Kateřina Hutníková bez asistence (2:2)
25:48 Timeout FbŠ Bohemians B
23:02 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #87 Kateřina Hutníková, asistoval #52 Natálie Kozlíková (2:1)
20:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Karolína Prošková, asistoval #78 Julie Blahníková (2:0)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:33 Vyloučen hráč #52 Natálie Kozlíková družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
07:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Karolína Prošková bez asistence (1:0)