• 35 34:10
    1:4
    (Abrtová)

FbK Neveklov - Crazy girls FBC Liberec B 1:4
branky: 29. Denisa Kárníková - 16. Aneta Voříšková, 26. Tereza Hajleková, 31. Aneta Foffová, 35. Aneta Foffová; rozhodčí: Jakub Mauer - Michal Jon; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Tereza Podoláková 23 - Kristýna Klabanová 20; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:3
36:00 Střely ve 3. části: 7:6
34:10 GÓL Crazy girls FBC Liberec B! 1:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec B vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #12 Aneta Abrtová (1:4)
32:54 Timeout FbK Neveklov
30:56 GÓL Crazy girls FBC Liberec B! 1:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec B vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #5 Anu-Ujin Sugardorj (1:3)
30:07 Vyloučen hráč #71 Anna Balíková družstva FbK Neveklov na 2 minuty za sekání
28:31 GÓL FbK Neveklov! 1:2
Branku družstva FbK Neveklov vstřelil #18 Denisa Kárníková, asistoval #3 Alena Urbanová (1:2)
25:09 GÓL Crazy girls FBC Liberec B! 0:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec B vstřelil #8 Tereza Hajleková, asistoval #82 Phuong Thanh Tran (0:2)
24:00 Střely ve 2. části: 9:11
22:08 Vyloučen hráč #8 Tereza Hajleková družstva Crazy girls FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
21:18 Vyloučen hráč #12 Aneta Abrtová družstva Crazy girls FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:29 GÓL Crazy girls FBC Liberec B! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec B vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #13 Stela Vaníčková (0:1)
12:00 Střely v 1. části: 6:10
11:55 Na závěr třetiny vypustila pěknou střelu na přední tyčku Machková, ale Podoláková bravurně chytá.
10:30 JIrgesová neohroženě probíhá středem hřiště. Zablokovaný balonek nakonec pálí na bránu Hajleková, ale těsně míjí.
09:10 A brejk na druhé straně. POdoláková vyhlavičkovala maskou prudkou střelu Machkové.
08:40 Neveklov se ubránil početní výhodě a vyráží do protiútoku.
07:20 Uá, Neveklov v oslabení uniká a  Urbanová zahazuje velkou šanci.
06:38 Vyloučen hráč #23 Lucie Pohanová družstva FbK Neveklov na 2 minuty za sekání
06:38 Abrtová uniká po pravém mantinelu a obrana Neveklova ji nekompromisně zastavuje.
05:00 Zatím vyrovnané utkání, obrany většinu střel zblokují.
04:20 Foffová zablokována a už se valí útok Neveklova na druhou stranu.
03:16 Šánová zastřeluje novou čepel. Všechny tři pokusy zblokovány obranou v bílých dresech.
01:49 POdoláková pozorná, chytá střelu Anuky.
00:40 První střela z hole Hajleková. A hra nám tu nabírá na tempu.
00:00 A jdeme ta to. Halou zní hromový pokřik libereckých hráček.