3

4

7.

FBC Žraloci Příbram - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky 3:4pn
branky: 11. Michala Mizerová, 20. Lucie Pressová, 25. Anna Davidová - 17. Pavla Bohatová, 18. Michaela Hofericová, 35. Pavla Bohatová, N Adéla Hanesová; rozhodčí: Jakub Čistý - Martin Kiesewetter; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Klára Voříšková 11 - Denisa Hofericová 18; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:1
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky hráč #68 Adéla Hanesová a vstřelil rozhodující gól (3:4).
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky hráč #69 Kristýna Krulická a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky hráč #68 Adéla Hanesová , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky hráč #69 Kristýna Krulická , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky hráč #68 Adéla Hanesová a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky hráč #17 Daniela Karlová , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #9 Petra Čajanová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #29 Anna Davidová a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #21 Lucie Pressová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #13 Michala Mizerová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #13 Michala Mizerová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #29 Anna Davidová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Žraloci Příbram hráč #21 Lucie Pressová a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Střely ve 3. části: 5:7
34:18 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 3:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #7 Pavla Bohatová, asistoval #69 Kristýna Krulická (3:3)
24:41 GÓL FBC Žraloci Příbram! 3:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #29 Anna Davidová bez asistence (3:2)
24:00 Střely ve 2. části: 6:5
19:01 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:2
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #21 Lucie Pressová bez asistence (2:2)
17:57 Vyloučen hráč #68 Adéla Hanesová družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky na 2 minuty za sekání
17:38 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #20 Michaela Hofericová bez asistence (1:2)
16:32 GÓL FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky vstřelil #7 Pavla Bohatová, asistoval #17 Daniela Karlová (1:1)
12:00 Střely v 1. části: 10:2
10:19 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:0
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #13 Michala Mizerová, asistoval #9 Petra Čajanová (1:0)
07:14 Vyloučen hráč #69 Kristýna Krulická družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullky na 2 minuty za sekání