0

1

3.

FBC Lions Mladá Boleslav - T.B.C. Králův Dvůr B 3:4pn
branky: 9. Luboš Jakubec, 10. Jakub Tregl, 42. Jakub Tregl - 8. Jiří Dolejš, 20. Jaroslav Pokorný, 23. Jaroslav Pokorný, N Jaroslav Pokorný; rozhodčí: Samuel Uhliarik - David Hertz; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vladimír Richter ? - Norbert Hirschbrich ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #13 Luboš Jakubec , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr B hráč #91 Patrik Vavruška , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #97 Martin Ďurana , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr B hráč #15 David Konečný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #19 Filip Bulušek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. Králův Dvůr B hráč #17 Jaroslav Pokorný a vstřelil rozhodující gól (3:4).
45:00 Zahájena trestná střílení
41:16 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 3:3
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #3 Jakub Tregl, asistoval #91 Lukáš Pozníček (3:3)
22:37 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 2:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #34 Pavel Dvořák (2:3)
19:41 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 2:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #17 Jaroslav Pokorný, asistoval #41 Adam Hrdina (2:2)
19:19 Vyloučen hráč #21 Vojtěch Dittrich družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání
09:48 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 2:1
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #3 Jakub Tregl, asistoval #9 Daniel Šírek (2:1)
08:51 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 1:1
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #13 Luboš Jakubec bez asistence (1:1)
07:20 GÓL T.B.C. Králův Dvůr B! 0:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr B vstřelil #18 Jiří Dolejš, asistoval #17 Jaroslav Pokorný (0:1)