0

0

0.

Las Plantas - FT Sokol Praha-Břevnov 6:7pn
branky: 9. Šimon Jandl, 24. Dan Tržil, 28. Jiří Ullmann, 34. Dan Tržil, 40. Vladimír Smetana, 42. Jan Steinic - 2. Daniel Bora, 5. Tomáš Pilař, 9. Tomáš Pilař, 17. Martin Petrdle, 21. Tomáš Pilař, 36. Michal Krňák, N Vojtěch Šust; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Jan Příkopa ? - Filip Hrbek ?; po třetinách: 1:3, 2:2, 3:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #14 Michal Taufmann , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #16 Vojtěch Šust a vstřelil rozhodující gól (6:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #15 Jan Steinic , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč #79 Daniel Bora , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #75 Daniel Štefl , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
44:52 Timeout Las Plantas
41:22 GÓL Las Plantas! 6:6
Branku družstva Las Plantas vstřelil #15 Jan Steinic z trestného střílení (6:6)
39:10 GÓL Las Plantas! 5:6
Branku družstva Las Plantas vstřelil #8 Vladimír Smetana, asistoval #23 Šimon Jandl (5:6)
35:29 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 4:6
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #69 Michal Krňák, asistoval #33 Jan Rezek (4:6)
33:40 GÓL Las Plantas! 4:5
Branku družstva Las Plantas vstřelil #20 Dan Tržil, asistoval #34 Radek Fabián (4:5)
33:00 Časomíra opět zprovozněna zásluhou elektrikáře Páti.
30:00 Máme tu trable s časomírou, leč se jedná o poslední zápas, a tak vše dohrajeme v nouzovém režimu.
27:22 GÓL Las Plantas! 3:5
Branku družstva Las Plantas vstřelil #22 Jiří Ullmann, asistoval #15 Jan Steinic (3:5)
23:50 GÓL Las Plantas! 2:5
Branku družstva Las Plantas vstřelil #20 Dan Tržil, asistoval #23 Šimon Jandl (2:5)
20:58 Vyloučen hráč #79 Daniel Bora družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za sekání
20:45 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:5
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #29 Tomáš Pilař, asistoval #10 Martin Petrdle (1:5)
16:12 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 1:4
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #10 Martin Petrdle, asistoval #28 Ondřej Daniš (1:4)
12:14 Vyloučen hráč #20 Dan Tržil družstva Las Plantas na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:52 GÓL Las Plantas! 1:3
Branku družstva Las Plantas vstřelil #23 Šimon Jandl, asistoval #15 Jan Steinic (1:3)
08:35 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 0:3
04:42 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 0:2
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #29 Tomáš Pilař, asistoval #28 Ondřej Daniš (0:2)
03:46 Vyloučen hráč #34 Radek Fabián družstva Las Plantas na 2 minuty za sekání
01:05 GÓL FT Sokol Praha-Břevnov! 0:1
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil #79 Daniel Bora bez asistence (0:1)