0

1

3.

Las Plantas - Prague Tigers B 5:6pn
branky: 7. Jan Steinic, 11. Vladimír Smetana, 15. Jiří Ullmann, 21. Petr Žďárský, 36. Vladimír Smetana - 4. Šimon Duba, 24. David Raffay, 27. Teodor Bodlák, 32. Andrej Svatoš, 44. Teodor Bodlák, N Teodor Bodlák; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Jakub Dragoun; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Příkopa ? - David Balla ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #34 Radek Fabián , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #23 Andrej Svatoš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #48 Daniel Štefl , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers B hráč #41 Teodor Bodlák a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Las Plantas hráč #15 Jan Steinic , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:56 Vyloučen hráč #14 Michal Taufmann družstva Las Plantas na 2 minuty za nesportovní chování
43:22 GÓL Prague Tigers B! 5:5
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #41 Teodor Bodlák, asistoval #87 Tomáš Novotný (5:5)
35:37 GÓL Las Plantas! 5:4
Branku družstva Las Plantas vstřelil #8 Vladimír Smetana, asistoval #14 Michal Taufmann (5:4)
31:42 GÓL Prague Tigers B! 4:4
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #23 Andrej Svatoš, asistoval #11 David Raffay (4:4)
26:59 GÓL Prague Tigers B! 4:3
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #41 Teodor Bodlák, asistoval #90 Tomáš František Kašpar (4:3)
26:48 Vyloučen hráč #14 Michal Taufmann družstva Las Plantas na 2 minuty za sekání
23:26 GÓL Prague Tigers B! 4:2
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #11 David Raffay, asistoval #15 Filip Rulíšek (4:2)
21:14 Vyloučen hráč #34 Radek Fabián družstva Las Plantas na 2 minuty za sekání
20:31 GÓL Las Plantas! 4:1
Branku družstva Las Plantas vstřelil #66 Petr Žďárský, asistoval #8 Vladimír Smetana (4:1)
14:57 GÓL Las Plantas! 3:1
Branku družstva Las Plantas vstřelil #22 Jiří Ullmann, asistoval #15 Jan Steinic (3:1)
11:53 Vyloučen hráč #34 Radek Fabián družstva Las Plantas na 2 minuty za bránění ve hře
10:30 GÓL Las Plantas! 2:1
Branku družstva Las Plantas vstřelil #8 Vladimír Smetana, asistoval #15 Jan Steinic (2:1)
06:07 GÓL Las Plantas! 1:1
Branku družstva Las Plantas vstřelil #15 Jan Steinic, asistoval #48 Daniel Štefl (1:1)
03:56 GÓL Prague Tigers B! 0:1
Branku družstva Prague Tigers B vstřelil #22 Šimon Duba, asistoval #87 Tomáš Novotný (0:1)