13:4
    Marek SUDÍK
    ()

FbC Red Dragons Hořovice - FBC Lions Mladá Boleslav 13:4
branky: 3. Marek Sudík, 7. Lukáš Fišer, 8. Karel Horký, 9. Karel Horký, 14. Lukáš Fišer, 15. Dominik Bureš, 22. Lukáš Routa, 31. Vladislav Šust, 31. David Trejbal, 31. Karel Horký, 32. Lukáš Fišer, 38. Lukáš Fišer, 42. Marek Sudík - 6. Tomáš Kubín, 29. Jakub Tregl, 38. Jakub Tregl, 40. Tomáš Kubín; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 1:3 + Jiří Havel 4 + TDKU; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jitka Pichlíková ? - Luboš Saska ?; po třetinách: 6:1, 1:1, 6:2
41:54 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 13:4
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #31 Marek Sudík bez asistence (13:4)
39:40 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 12:4
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #78 Tomáš Sýkora (12:4)
37:28 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 12:3
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #18 Dominik Bureš (12:3)
37:18 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 11:3
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #3 Jakub Tregl, asistoval #84 Vladimír Peteřík (11:3)
33:19 Vyloučen hráč #12 Tomáš Kubín družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání
31:41 Vyloučen hráč #21 Vojtěch Dittrich družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za sekání
31:16 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 11:2
30:52 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 10:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #64 Karel Horký bez asistence (10:2)
30:48 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 9:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #88 David Trejbal, asistoval #31 Marek Sudík (9:2)
30:26 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 8:2
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #63 Vladislav Šust z trestného střílení (8:2)
28:07 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 7:2
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #3 Jakub Tregl, asistoval #98 Jan Švancar (7:2)
24:15 Vyloučen hráč #31 Marek Sudík družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za blokování florbalky
22:29 Trestné střílení družstva FBC Lions Mladá Boleslav neproměnil #3 Jakub Tregl.
21:20 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 7:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #2 Lukáš Routa, asistoval #63 Vladislav Šust (7:1)
14:36 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 6:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #18 Dominik Bureš, asistoval #2 Lukáš Routa (6:1)
14:00 Vyloučen hráč #88 Jiří Havel družstva FBC Lions Mladá Boleslav do konce utkání
14:00 Vyloučen hráč #88 Jiří Havel družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2+2 minuty za nesportovní chování
14:00 Vyloučen hráč #28 Vladimír Štecha družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za blokování florbalky
13:18 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 5:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #66 Lukáš Fišer, asistoval #64 Karel Horký (5:1)
08:20 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 4:1
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #64 Karel Horký z trestného střílení (4:1)
07:32 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 3:1
06:14 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 2:1
05:35 GÓL FBC Lions Mladá Boleslav! 1:1
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #3 Jakub Tregl (1:1)
02:52 GÓL FbC Red Dragons Hořovice! 1:0
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #31 Marek Sudík, asistoval #50 Vojtěch Plecitý (1:0)