DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek B A KB +/- TM
18. 3. 20181. liga dorostencůOrel Rtyně v PodkrkonošíFbC Hradec Králové A0:1000000
4. 3. 2018Liga starších žáků - skupina 4FbC Hradec Králové CFBŠ Všestary2:500000
4. 3. 2018Liga starších žáků - skupina 4Orel PřeloučFbC Hradec Králové C3:702200

Soutěž HledatČást soutěže HledatDružstvo HledatZB A KB TM
1. liga dorostencůzákladní částFbC Hradec Králové A10000
Liga starších žáků - skupina 4základní částFbC Hradec Králové C30220

Poslední 4 utkání brankáře

DatumNázev soutěže Domácí Hosté Výsledek min S BO ZA
26. 1. 2020CE soutěž juniorůFbŠ Bohemians DDM Praha 7Sokoli Pardubice11:757.247938
25. 1. 20201. liga dorostencůSokoli PardubiceFBC Česká Lípa2:1245.0361224
25. 1. 20201. liga dorostencůFBC LiberecSokoli Pardubice8:445.027819
19. 1. 20201. liga dorostencůSokoli PardubiceTechnology Florbal MB Black3:745.029722

27. 1. 2020Superliga muži
Pět set diváků se přišlo podívat na zápas mezi dvěma posledními celky superligové soutěže, který se odehrál v Pardubicích. Gólovou přetahovanou rozsekli Brňané až v prodloužení, v němž střelou po zemi... více

Pardubice hrají s Hattrickem před kamerami

Dvaadvacáté kolo superligové soutěže dohrají před dohledem kamer České televize florbalisté Pardubic, kteří si do sportovní haly Dašické pozvali brněnský Hattrick. Tváří v tvář se tak potkají celky z posledních dvou... více

Vinohrady ovládly televizní duel proti Pardubicím

13. 1. 2020Superliga muži
Sokolské derby začali lépe pardubičtí florbalisté, kteří celkem čtyřikrát byli ve vedení. Pražané ale vývoj zápasu ve třetí třetině strhli na svou stranu a před kamerami České televize zvítězili 7:5. více

Sokolské derby v přímém přenosu na ČT SPORT

Méně než po čtyřiadvaceti hodinách se na obrazovky České televize dostane opět florbalová podívaná. Pohár mistrů nahradí mužská Superliga, kde se připravuje bitva mezi Vinohrady a Pardubicemi. Živě můžete zápas vidět na... více

Superliga florbalu: boj o TOP 8 se zamotává

20. 12. 2019Superliga muži
Osmnácté kolo, tedy první polovina dvoukolového předvánočního víkendu zamíchalo pořadím v průběžné tabulce Superligy florbalu. K posunům totiž došlo jak na horních příčkách, tak i na pozicích níže, kde se... více