{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​

Přehled utkání
Nejbližší utkání
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostů19:30
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostů20:00
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůne 22.9. 16:00
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůpo 23.9. 18:15
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůút 24.9. 19:00
Logo družstva domácíchVSLogo družstva hostůst 25.9. 18:45

Výsledky - mužiPavouk
Výsledky - ženyPavouk
Posun pavouka
(od 24. do 25. 8. 2019)
(od 28. 8. do 3. 9. 2019)
2. kolo / utkání 01
FBC DOŠWICH MILEVSKO1
FbC Písek7
2. kolo / utkání 02
TEXAS LONGHORNS4
FC Bučis Team5
2. kolo / utkání 03
Banes Florbal Soběslav4
1. FbK Tábor12
2. kolo / utkání 04
PALERMO PŘÍBRAM2
SK Florbal Benešov24
2. kolo / utkání 08
SPORT CLUB Klatovy4
SK BIVOJ LITVÍNOV10
2. kolo / utkání 09
FBC JELENI UNHOŠŤ7
FBC DDM Kadaň6
2. kolo / utkání 10
Greyhounds Plzeň7
FBC ROKYCANY2
2. kolo / utkání 12
SK B.U.H. Praha0
OLYMP FLORBAL18
2. kolo / utkání 13
Las Plantas5
FBC Slavia Praha6
2. kolo / utkání 14
SCC SEMILY1
FbC Hradec Králové10
2. kolo / utkání 16
Florbal Neratovice3
FBC Kralupy n/V8
2. kolo / utkání 17
BK REAL ROUDNICE n/L9
FBŠ Všestary14
2. kolo / utkání 23
Florbal Telč4
SK Jihlava9
2. kolo / utkání 24
FBC Peaksport Litomyšl10
Spartak Hluk11
2. kolo / utkání 25
F.A.T.R.0
VSK VUT Brno2
2. kolo / utkání 27
TJ Sokol Lanžhot2
Snipers Třebíč10
2. kolo / utkání 28
Florbal Kuřim3
MoBu-KC Okříšky6
2. kolo / utkání 29
Shooters Beta0
FBK Atlas Blansko10
2. kolo / utkání 30
FBC SLOVÁCKO5
FbC Aligators11
2. kolo / utkání 31
RH PIVING Ostrava6
Zlín Lions15
2. kolo / utkání 34
Honey Badgers F-M5
FBS Olomouc8
2. kolo / utkání 35
FbC Coyotes Jablunkov7
Florbal Vsetín16
2. kolo / utkání 37
FBC Mohelnice11
1. FBK Rožnov p/R2
(od 5. do 11. 9. 2019)
3. kolo / utkání 01
FbC Písek4
FC Bučis Team12
3. kolo / utkání 02
1. FbK Tábor4
SK Florbal Benešov2
3. kolo / utkání 06
Greyhounds Plzeň4
TJ Kobylisy7
3. kolo / utkání 07
FBŠ SLAVIA Plzeň5
OLYMP FLORBAL2
3. kolo / utkání 10
FBC Kralupy n/V14
FBŠ Všestary5
3. kolo / utkání 11
Floorball Club FALCON1
Panthers Praha12
3. kolo / utkání 15
Spartak Hluk10
Florbal Náchod5
3. kolo / utkání 18
FBK Atlas Blansko9
FbC Aligators14
3. kolo / utkání 19
Zlín Lions5
SK K2 Prostějov1
3. kolo / utkání 20
FBS Olomouc7
FBC Hranice6
3. kolo / utkání 21
Florbal Vsetín2
FBC Ossiko Třinec10
3. kolo / utkání 22
FBC Mohelnice3
FBC Letka9
(od 18. do 30. 9. 2019)
4. kolo / utkání 01
1. FbK Tábor
FC Bučis Team
4. kolo / utkání 03
FBC JELENI UNHOŠŤ
TJ Kobylisy
4. kolo / utkání 05
FbC Hradec Králové
TJ Turnov
4. kolo / utkání 06
FBC Kralupy n/V4
Panthers Praha13
4. kolo / utkání 10
MoBu-KC Okříšky
FbC Aligators
4. kolo / utkání 11
Zlín Lions
FBS Olomouc
4. kolo / utkání 12
FBC Ossiko Třinec
FBC Letka
(30. 10. 2019)
5. kolo / utkání 01
v5A1
v5B1
5. kolo / utkání 02
v5C1
v5D1
5. kolo / utkání 03
v5E1
v5F1
5. kolo / utkání 04
v5G1
v5H1
5. kolo / utkání 05
v5I1
v5J1
5. kolo / utkání 06
v5K1
v5L1
(13. 11. 2019)
Osmifinále / utkání 01
v6-1
Florbal MB
Osmifinále / utkání 02
Kanonýři Kladno
BLACK ANGELS
Osmifinále / utkání 03
v6-2
FBC Česká Lípa
Osmifinále / utkání 04
v6-3
FLORBAL CHODOV
Osmifinále / utkání 05
v6-4
FbŠ Bohemians
Osmifinále / utkání 06
v6-5
Hu-Fa Panthers Otrokovice
Osmifinále / utkání 07
v6-6
Tatran Střešovice
Osmifinále / utkání 08
FBC ČPP Ostrava
Sokoli Pardubice
(27. 11. 2019)
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 1
v7A1
v7B1
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 2
v7C1
v7D1
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 3
v7E1
v7F1
Čtvrtfinále / čtvrtfinále 4
v7G1
v7H1
(18. 12. 2019)
Semifinále / semifinále 1
v8A1
v8B1
Semifinále / semifinále 2
v8C1
v8D1
(21. 1. 2020)
Finále
v9A1
v9B1
Posun pavouka
(27. 10. 2019)
osmifinále / osmifinále 1
v2-1
v2-2
osmifinále / osmifinále 2
v2-3
FbŠ Bohemians
osmifinále / osmifinále 3
v2-4
Tatran Střešovice
osmifinále / osmifinále 4
v2-6
FLORBAL CHODOV
osmifinále / osmifinále 5
FBC Dobruška
Bulldogs Brno
osmifinále / osmifinále 7
v210
v211
osmifinále / osmifinále 8
v212
Panthers Praha
(13. 11. 2019)
čtvrtfinále / čtvrtfinále 1
v3AW
v3BW
čtvrtfinále / čtvrtfinále 2
v3CW
v3DW
čtvrtfinále / čtvrtfinále 3
v3EW
v3FW
čtvrtfinále / čtvrtfinále 4
v3GW
v3HW
(27. 11. 2019)
semifinále / semifinále 1
v4AW
v4BW
semifinále / semifinále 2
v4CW
v4DW
(21. 1. 2020)
finále
v5AW
v5BW

Obrázek