{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek


TIPSPORT SUPERLIGA: FRIDRICH ZNOVU OBLÉKNE DRES ZNOJMA

Obrázek ke článku
15. 3. 2019

Velice zvučnou posilu do play down získalo do druhého hracího víkendu Znojmo. Tomu už ve třetím zápase proti Vinohradům pomůže bývalý kapitán české reprezentace a současný trenér Tatranu Milan Fridrich, kterému v úterý skončila se Střešovicemi sezóna. Budou pokračovat také boje ve druhé sérii mezi Pardubicemi a Brnem.

O víkendu budou v Tipsport Superlize na programu pouze zápasy play down, neboť všechny série v play off byly rozhodnuty ještě před třetím březnovým víkendem. Nejlepší výchozí pozici mají bezesporu Pardubice, které v Brně vyhrály oba zápasy a domů si tak přivezly vedení 2:0 na zápasy. Pokud Sokol zvítězí v obou domácích zápasech, tak může už po tomto víkendu slavit záchranu. Nejvýraznějším hráčem v celé sérii je zatím pardubický Adam Šmíd, který za dva zápasy zaznamenal pět kanadských bodů. Sobotní i nedělní zápas začínají shodně v sedmnáct hodin.

Ve druhé sérii to je zatím tuhý boj o každý milimetr na hřišti. Úvodní zápas Znojmo vyhrálo v prodloužení, ale ve druhém utkání už Vinohrady nepřipustily žádnou komplikaci a zvítězily rozdílem pěti branek. Žlutočerné zatím táhne Zbyněk Stuchlík, který za dva zápasy stihl zaznamenat pět kanadských bodů. Na straně Znojma jsou čtyřbodoví hned tři hráči, a to konkrétně Martin Pánek, Petr Čihal a Miroslav Kladivo. Tým z Jihomoravského kraje navíc do třetího zápasu nastoupí s velkou posilou. Znojemský dres obleče bývalý kapitán české reprezentace Milan Fridrich, kterému tento týden s Tatranem skončila sezóna.

VÍKENDOVÝ PROGRAM play-down TIPSPORT SUPERLIGY: 
Sobota 16. březen

17:00     Sokol Pardubice - Bulldogs Brno
18:00     TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady

Neděle 17. březen

17:00     Sokol Pardubice - Bulldogs Brno
17:00     TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady

Tabulka soutěže

Obrázek