BUTCHIS roznesli Hattrick, Gullivers s Kladnem prodlužovali

Sniper pražského BUTCHISu Jakub Černý vládne bodování celé 1. ligy mužů | foto: DDQ Florbal Chomutov

První liga mužů v neděli odehrála trojici zápasů, v nichž si BUTCHIS poradili s Hattrickem Brno a Plzeň přehrála Letku. Kladno zase zapsalo výhru v prodloužení nad Gullivers.

V Brně se dočkali prodloužení, když Kladno s Gullivers ukončili základní hrací dobu s nerozhodným skóre 6:6. Úspěšnějšími v nastaveném čase se stali hosté z Kladna, kteří tak berou dva body. Večer pak lídr soutěže z BUTCHISu roznesl Hattrick Brno.

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Kanonýři Kladno 6:7p (1:1, 2:1, 3:4, 0:1)
Branky: 19. Bouška, 23. Matula, 35. Nechvátal, 43. Černoch, 52. Suchomel, 59. Matula - 9. Prudil, 30. Krejčí, 46. Chroust, 47. Šefčík, 48. Louvar, 58. Louvar, 61. Bohuslávek. Rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Diváci: 92. Zásahy brankářů: Matyáš Krupa 11 - Šimon Melega 17. | MATCH CENTER

FbC Plzeň - FBC Letka Toman Finance Group 6:2 (1:1, 2:0, 3:1)
Branky: 11. Němeček, 38. Vošta, 39. Hozman, 48. Zábran, 53. Hozman, 56. Kozelka - 15. Čech, 54. Blana. Rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:1. Diváci: 112. Zásahy brankářů: Martin Bezděk 27 - Tomáš Petr 26. | MATCH CENTER

BUTCHIS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 9:2 (4:0, 3:1, 2:1)
Branky: 3. Papež, 10. Vondruška, 16. Waldhauser, 20. Šubrt, 27. Vondruška, 33. Brautferger, 34. Šubrt, 52. Šubrt, 53. Brautferger - 28. Procházka, 51. Brom. Rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Diváci: 88. Zásahy brankářů: Tomáš Jurco 13 - Filip Létal 6, Ondřej Kolajta 23. | MATCH CENTER