Téměř vyprodáno! Na finále poháru zbývají poslední lístky

Fanoušci Tatranu utvořili parádní kulisu během finále Poháru mistrů | foto: Lubomír Skála/Český florbal

Už příští týden se v Českých Budějovicích odehraje finále Poháru Českého florbalu a vstupenky valem ubývají. Pokud si chceš užít parádní duely, z nichž vzejdou nejen noví pohároví šampioni, ale také účastníci příštího ročníku Poháru mistrů a mistryň, tak máš poslední možnost!


Jihočeská metropole ožije tím nejlepším florbalem už příští úterý. V ženském finále na sebe narazí ostravské FBC a pražský Chodov. Ten bude mít zastoupení i v mužské části. Hráči z Jižního Města narazí v rámci nejstaršího florbalového derby historie střešovický Tatran.

Přímo na hřišti se představí i dvě florbalistky, které pochází z jihu Čech. V Ostravě působí Veronika Rybičková, z Českých Budějovic pak do Chodova zamířila Nikola Skoková. Ani mužské finále nepřijde zkrátka. Českokrumlovský odchovanec Tomáš Hanák, toho času ve službách Střešovic má stále vyřízené střídavé starty do kádru Štírů.

Naposledy se finále Poháru Českého florbalu konalo ve městě, které mimo jiné proslavila dneš již legendární cimrmanovská replika, že "v Českých Budějovicích by chtěl žít každý", v roce 2013 a tehdy slavil v mužské části triumf Chodov i s Tomášem Sýkorou, který se po jedenácti letech vrátí na místo, kde se svým celkem slavil první ligovou trofej v historii.

Celý program ale nebude jen o skvělém florbale, ale i o bezvadné divácké kulise. Během zápasů vás čeká doprovodný program, perfektní zábava a v rámci ní i řada soutěží o skvělé ceny.

K dispozici nejsou jen standardní lístky, ale i několik VIP vstupenek. V rámci nich dostaneš nejlepší místa na tribuně, možnost parkování u haly, VIP cateringem a s fanouškovský balíček. Vstupenka tě zároveň zařadí do slosování o podepsaný reprezentační dres.

Nahrávám

Vyhledávání

Právě se hraje

Právě se hraje

Dnes odehráno

Moje týmy

Následuje

Ceskyflorbal.cz

E-mail

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Chci odebírat newsletter a nabídky Českého florbalu

Nebo

Zapomenuté heslo

K ZASLÁNÍ ODKAZU KE ZMĚNĚ HESLA JE NUTNÉ SPRÁVNÉ VYPLNIT E-MAIL, KTERÝ JSTE UVEDLI PŘI REGISTRACI.

Zadejte E-mail

Vzpomněl/a jste si?

Ještě nemáte účet

Zaregistrujte se