1:12
    Jan NATOV
    (Suchánek)

Ostrava vítězná. Boleslav rozstřílela Otrokovice

Daniel Chatrný a Ladislav Gál (FBC ČPP Bystroň Group Ostrava) se radují z gólu | foto: FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

Čtvrtým kolem pokračuje základní část Livesport Superligy, která v sobotní podvečer nabídla dvě utkání. V tom prvním si Ostrava poradila s Královskými Vinohrady a bere tři body za výhru 5:2. Roli papírového favoritě poté potvrdila Mladá Boleslav, která uštědřila dvanáctigólový debakl Otrokovicím.

Zápasy 4. kola Livesport Superligy
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:2 (2:1, 2:0, 1:1)

Branky: 17. Gál, 20. Bräuer, 27. Gál, 31. Šulc, 43. Pobořil - 13. Stuchlík, 57. Gärtner. Rozhodčí: Sýkora - Tkáč. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Diváků: 57. Zásahy brankářů: Binder 18 - Blumbergs 5. ONLINEVIDEO | OHLASY

Diváci si na první branku utkání počkali do 13. minuty, kdy hosty poslal do vedení Stuchlík. O necelé čtyři minuty ale Ostrava vyrovnala a ještě před koncem úvodní části otočila skóre. Od té chvíle už byl zápas plně v režii domácích, kteří si postupně vypracovali čtyřgólové vedení. Vinohrady už jen stačily v závěru upravit skóre na konečných 2:5 z jejich pohledu.

PSG PANTHERS OTROKOVICE - Předvýběr.CZ Florbal MB 1:12 (1:2, 0:5, 0:5)

Branky: 18. Grich - 14. Suchánek, 19. Tomašík, 25. Bína, 27. Tomašík, 33. Sládek, 34. Pěnička, 38. Natov, 47. Suchánek, 49. Tokoš, 52. Bína, 57. Zakonov, 60. Natov. Rozhodčí: Kačer - Vašíček. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:2. Diváků: 124. Zásahy brankářů: Steiger 12 - Hanuš 1. ONLINEVIDEO

Na půdě Otrokovic padl první gól pro změnu ve 14. minutě, kdy se prosadil hostující Suchánek. Domácí poté sice srovnali, jenže to bylo z jejich strany pro celé střetnutí vše. Mladá Boleslav si rychle vzala vedení zpět a po dvou pětibrankových třetinách zvítězila 12:1.