Matouš BURIAN
    (Renčín)

Nájezdové drama pro SKV, Bohemians zvládli přestřelku s Bleky

Vinohrady zvládly duel s Karlovými Vary | foto: TJ Sokol Královské Vinohrady

Superliga nabídla v neděli dvě gólová utkání. V měření sil dvou celků ze spodní části Livesport Superligy uspěly Královské Vinohrady, které udolaly Karlovy Vary po nájezdech. V duelu proti pražských rivalů mezi Bohemians a Black Angels slavili těsný triumf klokani.

S přechodem na nový web došlo k úpravě karty zápasů. Stačí kliknout na jeden odkaz a naleznete vše na jednom místě - video, online přenos a vylepšené podrobné statistiky aktualizované v reálném čase! Vyzkoušejte výrazně vylepšený MATCH CENTER i vy!

TJ Sokol Královské Vinohrady – FB Hurrican Karlovy Vary 10:9pn (4:2, 2:5, 3:2 - 0:0)

Parádní drama sledovali fanoušci na Vinohradech. Do vedení šli jako první po sedmi minutách Vary, avšak domácí čtyřmi trefami v řadě získali na své florbalky vedení. Další část ale patřila Hurricanu, který otočil duel na svou stranu. Západočeši si díky povedené druhé části drželi mírný náskok, avšak ten se hráčům SKV povedlo stáhnout a 46 vteřin před koncem srovnal svým čtvrtým zásahem v duelu Ivan Pergler. Střetnutí tak dokráčelo až do nájezdů, v nichž ve třetí sérii vystřelil svému celku vítězství Jan Procházka.

Branky: 8. Pergler, 14. Pergler, 16. Plíhal, 17. Trojáček, 32. Klápa, 35. Kužel, 55. Pergler, 59. Klápa, 60. Pergler, rozh, náj. Procházka - 8. Nicklas, 18. Torma, 21. Strachota, 28. Nicklas, 28. Klápa, 32. Lebeda, 36. Korbel, 42. Nicklas, 58. Svatek. Rozhodčí: Šedivý - Štengl. Vyloučení: 3:5. Využití: 3:1. Diváků: 212. Zásahy brankářů: Křepelka 21 - Váradi 28. | MATCH CENTER | OHLASY

FbŠ Bohemians – BLACK ANGELS 9:8 (3:1, 4:5, 2:2)

Na úvodní zásah se čekalo skoro čtvrt hodiny, pak otevřel skóre Jakub Renčín, ale domácí v poslední pětiminutovce skóre otočili třemi zásahy. Po necelých třech minutách hry ve druhé části měl zkompletovaný hattrick Jaroslav Petrák a Bohemka směřovala k snadnému vítězství. Bleci však nesložili zbraně a ještě do konce druhé části se dostali do kontaktu a ve 46. minutě srovnal na 7:8 Renčín. Velmi rychle ale dokázal odpovědět Patrik Šebek a po trefě Jana Maliče vedli klokani o dvě trefy. V posledních vteřinách ještě snížil Matouš Burian, ale na víc již hosté nedosáhli, a tak si klokani připsali další důležité vítězství.

Branky: 16. Řehoř, 18. Forman, 20. J. Petrák, 22. J. Petrák, 23. J. Petrák, 24. Gajdoš, 35. Virga, 48. Šebek, 52. Malič - 15. Renčín, 25. M. Boček, 30. J. Boček, 33. Čáslava, 39. Ludvík, 40. Hromada, 46. Renčín, 60. Burian. Rozhodčí: Kostinek - Reichelt. Vyloučení: 3:3. Využití: 2:1. Diváků: 262. Zásahy brankářů: Zavřel 22 - Körber 19. | MATCH CENTER | OHLASY

Český florbal spustil registrace na TVCom. Stačí udělat pár snadných kroků a můžete si i nadále zdarma vychutnávat živé přenosy z elitních florbalových soutěží. Více info čtěte ZDE.