9:8
    Matouš BURIAN
    (Renčín)

FbŠ Bohemians - BLACK ANGELS 9:8
branky: 16. Jan Řehoř, 18. Filip Forman, 20. Jaroslav Petrák, 22. Jaroslav Petrák, 23. Jaroslav Petrák, 24. Matúš Gajdoš, 35. Samuel Virga, 48. Patrik Šebek, 52. Jan Malič - 15. Jakub Renčín, 25. Matěj Boček, 30. Jakub Boček, 33. Tomáš Čáslava, 39. Daniel Ludvík, 40. Jakub Hromada, 46. Jakub Renčín, 60. Matouš Burian; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 262; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 22 - Daniel Körber 19; po třetinách: 3:1, 4:5, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:49 GÓL BLACK ANGELS! 9:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #99 Jakub Renčín (9:8)
59:49 Totální chyba v rozehrávce a Blaci dali 8 gól.
59:24 Tyčka zastavila od inkasování.
58:04 Blaci hrají power-play.
56:53 Fanoušci BA se snaží povzbuzovat své fanoušky, jak jen to jde a Bohemáci jim oponují.
54:04 Nutno podotknout, že někdy od 24 minuty vedou blaci na skóre 3:6
52:50 Buršík netrefil prázdnou bránu.
52:37 Domácí si jdou pro vyhru.
51:37 GÓL FbŠ Bohemians! 9:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #81 Filip Forman (9:7)
51:37 Blaci nekoncentrovaní a dost možná přichází rozhodující gól z hokejky Honzy Maliče.
50:00 Posledních 10 minut zápasu před námi a nutno říci, že to bude ještě velké drama.
48:09 Korber fantastický proti Kawulokovi.
47:29 Ze středu se prosazuje Šebek a vrací Bohemce vedení.
47:05 GÓL FbŠ Bohemians! 8:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (8:7)
46:55 Bohemka si zahraje další přesilovku. Ludvík dostává menší trest za hrubost po zákroku na Řehoře.
46:54 Vyloučen hráč #26 Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
45:17 GÓL BLACK ANGELS! 7:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín bez asistence (7:7)
45:17 Bohužel Renčín vyrovnává a jedeme od znova.
43:29 Utkání je teď hodně vyrovnané uvidíme, který z týmů se, jako první dočká gólů.
42:11 Utkání je hodně vyhrocené i v kotli obou fanoušků.
40:00 Začátek třetí třetiny a blaci vyhráli buly a pokračují v útočení.
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
39:04 GÓL BLACK ANGELS! 7:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #71 Jakub Boček (7:6)
39:04 Vyloučen hráč #29 Šimon Hronek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry
39:04 Blaci mají přesilovou hru po neúspešném videu Michala Jedličky.
39:04 Gólové hody tu pokračují.
38:47 GÓL BLACK ANGELS! 7:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #69 Filip Neklan (7:5)
38:16 Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení
37:50 Nějakou dobu se zde nehrálo jelikož se přezkoumávala situace, při které blaci měli mít nájezd, ale nájezd se nekoná jelikož faul na Jakuba Bočka byl až po střele a nedošlo k ovlivnění brankové situace.
36:55 Už teď je jisté, že dnes padne více gólu než v minulé sezóoně.
34:16 GÓL FbŠ Bohemians! 7:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #87 Samuel Virga, asistoval #18 Jan Řehoř (7:4)
34:16 Virga nahrál Řehořovi ten mu to vrátil a zvyšuje skóre na 7:4.
32:56 GÓL BLACK ANGELS! 6:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #9 Marek Fryš (6:4)
32:56 Brácha Fryše z bohemky nahrál Čáslavovi  a ten dává narozdíl již pouhých dvou gólů.
31:21 Buršík minul branku.
30:07 Blaci se dostali do lepšího tempa.
29:37 GÓL BLACK ANGELS! 6:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček bez asistence (6:3)
29:37 Boček obehrál hráče Bohemky a snižuje.
28:41 Jakub Boček do tyčky ve vlastním oslabení.
27:07 Vyloučen hráč #55 Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
26:05 Naposlední chvíli vyškrábl Zavřel gól.
25:51 Honza Malič nastavil hokejku a jen tak tak pro blacky, že  to neskončilo dalším gólem.
25:01 Hronek vychytán Korberem.
24:32 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #71 Jakub Boček (6:2)
24:32 Boček snižuje, ale Blaci mají ještě, co dohánět.
24:21 Matěj Boček naštěstí v gólové pozici zahrál vysokou hokejkou.
24:02 Buršík zastaven Novotným, kterého poté fauluje.
23:29 Timeout BLACK ANGELS
23:29 GÓL FbŠ Bohemians! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš, asistoval #29 Šimon Hronek (6:1)
23:29 Bohemka totálně demoluje Blacky.
22:58 Bohemka si momentálně s hrou BA dělá co chce.
22:52 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #7 Patrik Šebek (5:1)
22:52 Jarda Petrák rozjásal domácí fanoušky svým dnešním hattrickem.
22:32 Kawulok naposlední chvíli zastaven obranou Black Angels.
21:02 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #87 Samuel Virga (4:1)
21:02 Bohemka odskakuje zaslouženě narozdíl tří gólu.
20:47 Bohemka od začátku druhé třetiny lepším týmem.
20:00 Střely v 1. části: 14:8
19:59 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #81 Filip Forman (3:1)
19:59 Petrák sekundu před koncem třetiny skóruje na 3:1.
19:44 Korber si nadvakrát poradil s Malíčkem.
19:11 Petrák nedokázal zasunout za Korbera a Neklan si myslel to samé ani jedno gól nepřineslo.
18:20 Bohemka zaslouženě vede.
17:30 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #7 Patrik Šebek (2:1)
17:30 Forman využivá přesilovku.
17:10 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
17:10 Přesilovka pro Bohemku.
15:38 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #77 Jaroslav Petrák (1:1)
15:38 Petrák vypíchl v útoku míček BA a poslal Řehoře do útočné šance, který vyrovnává skóre dnešního zápasu.
15:10 Formanova nekoncentrovaná střela nad branku,
14:39 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #69 Filip Neklan (0:1)
14:39 Bohužel pro domácí se prosazuje Renčín.
13:35 Řehoř si s přehledem poradil s útočnou šancí BA.
13:16 S Šebkem si poradil připravený Korbera.
12:24 Utkání je zatím bez gólu, ale šance na obou stranách k vidění jsou.
11:31 Šebkova střela pouze do břicha připraveného Korbera.
10:34 Zatím přesilovka BA není nebezpečná naopak Bohemka měla dvě šance .
09:16 Vyloučen hráč #18 Jan Řehoř družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
09:16 První přesilovka v zápase pro Black Angels.
08:25 Poté Jakub Boček jen do Zavřela.
08:20 Nejdříve Kawulok do břevna, poté Petrák jen do golmana.
08:05 Malič čistě zastavil Hromadu.
07:33 Špatná Strnadova přihrávka a míček má už zase Black Angels.
07:03 Čihák naposlední chvíli čistě odstavil od míčku Buriana, který už chtěl skórovat.
06:01 Pícha po Neklanový nahrávce mijí branku.
05:29 Petrákova střela těsně minula spojnici Korberovi branky.
05:06 Bohemka má více ze hry.
04:18 Ježek shazoval před branku na Buriana, ale tam si s ním poradil Virga.
03:58 Kisugite cross na Šebka, ale ten stříli mimo branku.
03:39 Píchova střela pouze do bloku Jaroslava Petráka.
03:00 Blaci se dostali na útočnou polovinu, ale tam zastavuje jejich akci Karel Petrák.
02:28 Kawulok nahrál Buršíkovi, ale ten mijí branku.
01:59 Gajdoš zastavuje rozjíždějící útok Black Angels.
01:15 Následně Virga střílel do bloku a poté se blaci osvobodili jen díky faulu Bohemky.
00:45 Teď měli Blaci štěstí, že po přihrávce Kawuloka byl Buršík naposlední chvílí pohlídaný před brankou jinak by už Bohemka vedla.
00:01 Forman vyhrál první buly zápasu proti Matějovi Bočkovi.
00:00 Dnešním on-line přenosem vás provede člověk, který má k obou klubům hodně blízko v Black Angels působil a nyní pracuje pro Bohemians Matěj Šídlo. Jedná se o další Pražské derby, kdy v minulém roce na domácí palubovce Bohemka prohrála 5:6  v prodloužení a venku zvítězila 7:3. Před sezónou Black Angels opustila opora týmu Tomáš Hanák, který přestoupil do Tatranu Střešovice. Kanadské bodování obou týmu v tuto chvíli vedou Filip Forman a Jakub Boček.