5:8
    (Škorpová)

Tigers ukázaly super otočku, Vítkovice jasně vyhrály

Florbalistky Start98 Kunratice po vydařené situaci | foto: Start98 Kunratice

S pořádnou překážkou se snažily poprat florbalistky Liberce. Nedělní program Extraligy žen jim postavil do cesty Vítkovice, jež velmi brzy rozhodly o svém úspěchu. Perfektně vyšla třetí třetina Startu98, když zachránil výhru proti posledním Panthers Praha.

1. SC TEMPISH Vítkovice - Crazy girls FBC Liberec 17:1 (9:1, 5:0, 3:0)

Už v první třetině nastřílely Vítkovice devět gólů, čímž si vytvořily dostatečné vedení do zbytku utkání. Liberec se navíc ani postupem času nedostal do hry a favoritky pokračovaly v přesvědčivém výkonu. Pětibodový zápas se vydařil Vendule Maroszové (4+1), Sáře Seevaldové i Šárce Staňkové (obě 2+3).

Branky: 5. Kubečková, 6. Staňková, 7. Hyršová, 8. Seevaldová, 12. Staňková, 12. Dobešová, 14. Seevaldová, 16. Maroszová, 18. Maroszová, 24. Husková, 29. Maroszová, 29. Matýsková, 30. Maroszová, 33. Husková, 41. Willmannová, 46. Willmannová, 52. Liberdová - 13. Nováková. Rozhodčí: Lišková - Zamazalová. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Diváků: 45. Zásahy brankářek: Příleská 15 - Dlouhá 12, Malkusová 17. ONLINE | OHLASY

Panthers Praha - FAT PIPE Tigers Start98 5:8 (2:1, 2:1, 1:6)

Florbalistky posledních Panthers dlouho překvapovaly proti Startu98. Hned třikrát se dostal domácí tým do náskoku o jednu trefu, přičemž na konci druhé části dokonce vedl 4:2. Závěrečnou fázi ale ovládly Kunratice – celkově obrátily šesti góly a pohlídaly si vítězství 8:5. Velkou zásluhu na výsledku má Monika Škorpová, která vstřelila branku a nastřádala tři asistence.

Branky: 5. Gocová, 13. Novotná, 32. Retová, 39. Košvancová, 51. Košvancová - 12. Hanzlíková, 22. Škorpová, 44. Poláková, 46. Zlatníková, 53. Vejvodová, 54. Hanzlíková, 58. Kutnarová, 60. Vejvodová. Rozhodčí: Hejnová - Kostinek. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Diváků: 25. Zásahy brankářek: Antalová 28 - Galušková 13. ONLINE