0

3.

Televizní bitvu rozhodly až nájezdy! Bod navíc bere Chodov

Televizní souboj Liberce a Chodova | foto: FAT PIPE FLORBAL CHODOV

V pondělní čekalo Livesport Superligu televizní utkání mezi Chodovem a Libercem. Kdo v napínavém souboji zvítězil?

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 4:3pn (0:1, 2:1, 1:1, 0:0)

Televizní duel byl dlouho bezbrankový. Čekání na gól přerušila až trefa Vojtěcha Wienera v pozdní 19. minutě, která znamenala vedení Liberce. Chodov se ke slovu dostal poprvé až ve druhé třetině, kdy rozjásal tribuny kanonýr Marek Vávra. Vyrovnaný průběh pak pokračoval až do třetí části, kdy stav ukazoval nerozhodné skóre 2:2. To však znovu protrhl liberecký kádr, kterému vedoucí gól vystřelila parádní sólo akce Jakuba Faksy. Ta by ale nemohla přijít bez napínavé atmosféry, kterou způsobily čtyři vyloučení v pouhých pěti minutách. Necelé tři minuty před závěrečným hvizdem se hala dočkala dalšího srovnání, které měl na starosti chodovský Marek Matoušek a duel tak dospěl až do prodloužení. Parádní podívanou nakonec rozhodly samostatné nájezdy, v nichž zářil domácí brankář Karel Hodík a střelec rozhodující branky Milan Tichý.

Branky: 24. Vávra, 39. Ondrušek, 57. Matoušek, N Tichý - 19. Wiener, 35. Kopecký, 51. Faksa. Rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák. Vyloučení: 1 + Jiří Bauer OS:2. Využití: 0:0. Diváci: 568. Zásahy brankářů: Karel Hodík 11 - Petr Chlad 16. | MATCH CENTER | živě na ČT sport