1:8
    (Kún)

Drtivý závěr pro Tatran! Ostravské FBC pohořelo s mistrem

Úvodní buly zápasu mezi FBC a Tatranem | foto: FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

Ve středu se v Livesport Superlize odehrálo utkání mezi domácí Ostravou a střešovickým Tatranem. Jak dopadlo?

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Tatran Střešovice 1:8 (0:2, 1:0, 0:6)

První třetinu duelu mezi domácí Ostravou a Tatranem ovládli hostující florbalisté, za něž se prosadili Matěj Havlas a Adam Kučera. Místo navýšení náskoku ale následně přišlo snížení ze strany FBC, které na kontakt 1:2 dostal shodou náhod právě Lukáš Kučera. Vše se tak mělo rozhodnout ve třetí periodě, v níž se hráčům rozjely emoce a tresty se tak rozdávaly jako na horské dráze. Ve 42. minutě přišla pro ostravské FBC morová rána v podobě gólu na 3:1, na kterou již domácí kádr nezvládl zareagovat. V průběhu dalších osmnácti minut navíc obdržel dalších pět branek a Tatran si tak z Ostravy odváží vysokou výhru 8:1.

Branky: 34. Kučera - 10. Havlas, 13. Kučera, 42. Šindelář, 53. Hanák, 55. Kún, 56. Šindelář, 58. Šindelář, 60. Havlas. Rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Diváci: 124. Zásahy brankářů: Jan Binder 13 - Tomáš Jurco 15. | MATCH CENTER