10:8
    Vojtěch BLANA
    (Kahánek)

FBC Letka Toman Finance Group - DDQ Florbal Chomutov 10:8
branky: 6. Jiří Šincl, 12. Radim Kahánek, 14. Radim Kahánek, 16. Dominik Hubl, 19. Radim Kahánek, 33. Petr West, 43. Jiří Šincl, 46. Petr West, 53. Tomáš Hanzlík, 60. Vojtěch Blana - 15. Vojtěch Bernas, 21. Erich Kellermann, 24. Tomáš Novotný, 28. Daniel Grener, 47. Jiří Giptner, 52. Tomáš Novotný, 52. Tomáš Novotný, 57. Tomáš Novotný; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:5; využití: 1:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Martin Hrabáček 21 - Jan Vlček 27; po třetinách: 5:1, 1:3, 4:4
79:59 Komentář trenéra domácích Petra Gajdy: Vždy to říkám v nové lize. Takže, dobrý večer 1. ligo jsme FBC Letka a budeme vás bavit:o) Užasná atmosféra, famózní první třetina , kde jsme to točili perfektně. Pak jsme se nechali zatlačit, určitě psychicky a dělali jsme chyby, které soupeř nekompromisně trestal. Výhra se počítá. Uvidíme, jaká bude letošní sezóna a co nám situace dovolí, ale jsme rádi a všem děkujeme.
79:59 Komentář trenéra hostí: Zápas jsme si prohráli nedúrazem před naší brankou. Domácí dobře bránili a využili našich chyb. Doma budeme lepší, poučíme se z našich chyb a jedeme dal. Budeme stále pozitivní a sezona je dlouhá. Díky soupeři za utkaní a hodně štěstí v nováčkovské sezoně. Videorozhovory: https://www.youtube.com/watch?v=75IZ7fMuKEY&feature=youtu.be&ab_channel=LetkaTV
59:59 Střely domácí:17,Hosté:9
59:37 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 10:8
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #21 Radim Kahánek (10:8)
59:27 Domácí tedy přesilovka pět na tři
59:00 Tak Chomutov úplně nezvládl konec zápasu, dvě zbytečné vyloučení
58:36 Vyloučen hráč #13 Tomáš Novotný družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
58:28 Peksa neudržel nervy na uzdě a oplatil šťouchnutí
58:25 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
58:20 Pokračuje se dále a Chomutov půjde určitě do šesti na závěrečný tlak
57:48 Čech(Letka) dostal naloženo před bránou, hra byla přerušena
57:16 Ještě bude drama, hosté si brali oddechový čas a uvidíme co si řekli
56:31 Timeout DDQ Florbal Chomutov
56:31 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 9:8
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #78 Petr Pastor (9:8)
56:11 Standardní situace pro Letku, byla rozehrána bleskově střelou, ale golman vše jistí
55:47 Šincl byl teď doslova vyhozen z hřiště, chvíli se za mantinelem nezvedal ,ale už je opět na nohou
54:47 Chomutov nenapadá, čeká co obránci vymyslí
54:08 Šarša bojuje před bránou Hrabáčka jako lev, ale zatím pro jeho smůlu je otočený zády, tak toho moc nevymyslí
53:41 Nová tvář týmu Hanzlík taky okusil jaké to je dát gól v první lize
52:57 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 9:7
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #7 Tomáš Hanzlík, asistoval #93 Jiří Šrámek (9:7)
52:02 Hosté opět se dotahují na rozdíl jediné branky.
51:57 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 8:7
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #84 Ondřej Šarša (8:7)
51:52 Bohužel Kopp nešťastně botou namířil míček do brány Hrabáčka, ale s tím nešlo dělat vůbec nic
51:23 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 8:6
51:08 Hubl rozehrává z rohu, ale manévr se mu úplně nepovedl, takže míček mají na hokejce hosté
50:30 Fair play funguje, domácí hráč se přiznal, že trefil míček.
49:40 Vlček fantasticky zasáhl proti střele Smrčky.
49:05 Síť se sice rozvlnila, ale pouze boční, takže Hrabáček mohl s klidem sebrat míček a rozhodnout se co dál
47:27 Kahánek skvěle odhadl kde půjde přihrávka a vykročil proti ní
47:01 Obrana domácích bohužel nepodržela Hrabáčka, kdy Giptner měl snadnou práci, protože střílel pouze na golmana domácích
46:02 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 8:5
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #88 Jiří Giptner, asistoval #71 Zbyněk Hlaváček (8:5)
45:50 Tento gól byl cítit ve vzduchu, protože domácí už v předešlé minutě měli šanci.
45:18 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 8:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #52 Petr West, asistoval #71 Martin Krupa (8:4)
44:44 Hubl nezpracoval neposedně skákavý míček
43:01 Tak to byla rána tohohle zápasu, Šincl napřáhl a vymétá růžek brány Vlčka
42:59 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 7:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #2 Vojtěch Blana (7:4)
42:25 Toman se sráží nevědomky s Bernasem, ale oba jsou v pořádku
42:17 Kroupa čeká na dostřídaní spoluhráčů.
41:30 15 vteřin přesilovky
41:21 Hubl se dostal přes 2 hráče, ale golman už si ho pohlídal a nepustil míček za svá záda
40:13 Kopp zkusil střelu bez přípravy, ale rána mu nesedla
39:59 Střely domácí:9, Hosté:12
39:41 Vyloučen hráč #88 Jiří Giptner družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:41 Ke konci druhé třetiny dostanu domácí výhodu přesilové hry
39:14 Hosté už rozehráli, ovšem rozhodčí s tak rychlou rozehrávkou nesouhlasil
38:00 Pastor z otočky do hrudi Hrabáčka
37:36 Toman zabojoval a šel za míčkem jako střela, bohužel přihrávka byla moc rychlá
36:45 Hrabáček se stihl krásně přemístit, zabránil jistému gólu .
36:12 Šincl zkoušel střelu z otočky, ale míček mu vyletěl dříve, než zamýšlel
35:30 Tempo hry je opravdu vysoké a oba týmy jsou připraveni fyzicky velmi dobře.
33:23 Krásná přihrávka od Ondrucha, Westovi stačilo jen nastavit dobře hůl
32:58 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 6:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #52 Petr West, asistoval #19 Dalibor Ondruch (6:4)
32:44 Ondruch jako tank spoluhráč, protihráč prostě šel dopředu
31:42 Pastor nejprve klasicky zkoušel pod ruku Hrabáčka a po sléze další střelu zablokoval Kopp
31:01 Standardní situace pro Chomutov, kterou však nevyřešili dobře.
30:42 Smrčka hodně důrazně tělem zahrál, ovšem v rámci pravidel, ovšem řekl Kellermannovi, že tudy to nepůjde
30:04 Blana čeká, kdo se mu nabídne z volných hráčů
29:13 Hrábáček vykryl rukou na poslední chvíli míček, který letěl do brány, to byl krásně reflexivní zákrok. A bohužel pro domácí, hosty tento gól ještě více nakopl a dostali slinu po vyrovnávacím gólu.Domácí by se měli rychle oklepat, protože zatím hrají v druhé třetině na 60%
27:58 Pravidlo nedáš dostaneš se opět potvrdilo. Nejprve mohl skórovat Šincl, kdy šel z boku na golmana, ale netrefil. Hned z protiakce se trefil Grener
27:04 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #37 Daniel Grener, asistoval #88 Jiří Giptner (5:4)
26:01 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, hostujícím ten gol pomohl a jsou aktivnější
25:30 Novotný zkoušel střílet do stejného místa, kde už Hrabáček jeden dostal, tedy pod rukou vedle nohy, ale tentokrát se nenechal nachytat
24:40 Souboj u mantinelu Smrčky s Peksou. Oba se přeletěli přes, ale už jsou oba na nohou a pokračuje se dále
24:00 Domácí obrana zaspala a prakticky nechala Hrabáčka na pospas a bohužel střelec se nemýlil
23:19 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #10 Erich Kellermann (5:3)
23:18 Tak to byl famózní zákrok nohou od Vlčka, podržel svůj tým
22:23 Smrčka zkusil kličku mezi dvěma hráči, ta se mu však nepovedla, naštěstí to bylo na polovině hrací plochy, takže z toho nebylo nic horkého
21:30 Pastor nahrál krásně a Kellermann to trefil ještě líp, protože do šlo těsně kolem tyčky pod rukou golmana domácích
20:55 Hosté začínají přesilovkou, kterou využívají
20:41 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:2
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #10 Erich Kellermann, asistoval #78 Petr Pastor (5:2)
20:01 Drobné potíže na konci první třetiny. Teď už však pojďme do druhé
19:59 Střely domácí:10, hosté:8
19:10 Vyloučen hráč #52 Petr West družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:41 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #11 Lukáš Toman (5:1)
16:18 Vyloučen hráč #71 Zbyněk Hlaváček družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:10 Gól hostí byl krásný na tři rychlé doteky, ovšem hned na to Hubl vrací tří brankové vedení Letce
15:09 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #21 Radim Kahánek (4:1)
14:33 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #33 Vojtěch Bernas, asistoval #88 Jiří Giptner (3:1)
14:01 Šarša střílel od středového kruhu, ale domácí obránce obětavě klekl do rány
13:09 Celkově na míčku jsou více domácí, hosté zatím jsou nebezpeční pouze z brejků
13:08 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #21 Radim Kahánek, asistoval #10 Dominik Hubl (3:0)
11:43 Krásná střela od Kahánka, který se nemilí a navyšuje skóre zápasu a využité přesilovka. Hned vzápětí Hranicky střílel, ale golman hostí byl na svém místě
11:27 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:0
11:20 Hosté vyhazují z rohu své brány na protější roh a na chvíli se tak osvobozují.
10:50 Domácí dostávají výhodu v podobě přesilové hry
10:13 Vyloučen hráč #88 Jiří Giptner družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za zvedání florbalky
07:30 A opět skvěle zasahující Hrabáček.Velice aktivní Kellermann. KLičkoval mezi obránci Letky a úspěšně
06:50 Uf Dominik Hubl mohl navýšit skóre svého týmu, kličkou na střed obelhal jednoho hráče a šel proti dalšímu, ten už však s nim stačil držet krok a nepustil ho samotného na golmana
05:25 Hosté začínají vystrkovat růžky, domácí se dostávají pod tlak, Ale z proti akce domácí tým dává gól
05:20 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
04:14 Domácí velmi aktivně napadají, hosté se dostali na polovinu Letky, ovšem pouze za bránu a tam toho moc neudělali
03:21 Hosté čekají na správný okamžik, zatím však si to obránci dávají před svým golmanem
02:46 Hubl střílel, ale rána se svezla po holi obránce hostí
02:20 Hrabáčka prověřil střelou z dálky Kellermann, domácí golman však byl jistý, tento zákrok byl důležitý pro rozehřátí
01:45 Domácí tým si vytvářejí tlak na soupeřově polovině
01:18 Kopp hledal na středu volného spoluhráče, ale ten nezpracoval
00:01 úvodní buly vyhrál tým hostí
00:00 Krásný dobrý podvečer.Nastal den D pro domácí tým. Dočkali se a dnes si zahrají svůj první zápas v první lize.