• 34 33:04
    17:2
    (Všetečka)

Florbal Kladno - Las Plantas Original B 17:2
branky: 1. David Burda, 2. Václav Linhart, 5. Matěj Vencl, 8. Václav Linhart, 9. Daniel Šebela, 11. David Burda, 11. David Kuliha, 13. Lukáš Sedláček, 15. Václav Linhart, 16. Tobiáš Chromý, 18. Matěj Vencl, 20. Václav Linhart, 23. Václav Linhart, 23. David Burda, 28. Tobiáš Chromý, 33. Milan Všetečka, 34. Václav Linhart - 22. Luboš Procházka, 32. Jiří Ullmann; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:3 + Radek Fabián OS + Viktor Najmon 5 + TT; využití: 4:1; zásahy brankářů: Radim Neuman ? - Petr Ullmann ?; po třetinách: 7:0, 7:1, 3:1
35:59 Konec utkání, které přineslo více vzrušení mimo hru než při ní. Od klávesnice Vás zdraví Márty z TJ Kyje.
35:29 Menší vzrušení díky tyčce domácích. JInak nic florbalově zajímavého.
33:58 Domácí už trochu rezignovali na obranu, což vedlo k další velké šanci hostů. Bohužel bez úspěchu.
33:04 GÓL Florbal Kladno! 17:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #20 Milan Všetečka (17:2)
33:04 Stejný obraz hry, stejný výsledek.
32:14 GÓL Florbal Kladno! 16:2
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #14 Lukáš Sedláček (16:2)
32:14 Tempo hry už opadlo, ale obraz zůstává stejný. Domácí kombinují na půlce soupeře a střelou z dálky jsou do vedení i v miniskóre třetí třetiny.
31:03 GÓL Las Plantas Original B! 15:2
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #22 Jiří Ullmann, asistoval #15 David Superata (15:2)
31:03 Halou se téměř lyne mexická vlna. Hosté se opět prosazují a aspoň ve třetí třetine jsou vyrovnaným soupeřem.
30:08 Trocha vzrušení díky příchodu vyloučené hráče směrem ke střídačce. Doufám že tam nemá klíče od šatny, jinak musí na pivo. Chudák.
27:34 Po minimálně kontroverzním sebrání balónku na půlce soupeře se dostávají domácí do velké šance, kterou ale nevyužívají. Už trošku více 34 z Plantas chápu a doufám že rozhodčí nečtou online.
27:06 GÓL Florbal Kladno! 15:1
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #69 Tobiáš Chromý, asistoval #9 Daniel Šebela (15:1)
27:06 Chvilka florbalu a gól domácích.
26:32 Utkání je čím dál méně florbalové a více agresivní. Hostující hráč číslo 34 je opět slyšet v diskuzi směrem k rozhodčím. Uvidíme za jak dlouho ho budem mít opěet u nás na trestné lavici.
24:00 Začala poslední třetina. Dramatu se asi nedočkáme, ale minimálně pořadatalé jsou napjatí, jestli se v utkání dočkáme ještě dalších karet či delších trestů.
23:09 Vyloučen hráč #34 Radek Fabián družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za sekání
23:09 I když je výsledek jednoznačný, tvrdými zákroky se nešetří. To nám přivádí starého známeho na trestnou. Uvidíme, jestli se dozvíme něco nového na adresu rozhodčích.
22:31 GÓL Florbal Kladno! 14:1
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #23 David Burda, asistoval #9 Daniel Šebela (14:1)
22:31 Další trest za pokaženou nulu golmana domácích.
22:13 GÓL Florbal Kladno! 13:1
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #69 Tobiáš Chromý (13:1)
22:13 Hráčům Kladna se to moc nelíbilo a rychle odpovídají.
21:34 GÓL Las Plantas Original B! 12:1
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #11 Luboš Procházka bez asistence (12:1)
21:34 Přepište dějiny, hráči Plantas využívají přesilovku a konečně zakládají gólový účet v dnešním utkání.
21:13 Halou se rozhlíhá zklamání z neproměněné šance hostů.
19:49 Vyloučen hráč #14 Lukáš Sedláček družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:49 Časomíra uklidňuje emoce na trestné lavici, kde se výjímečně potkali hráčí obou týmu. Díky bohu za covidová opatření, a že hráčí od sebe musí udržovat za mantinely odstup.
19:25 GÓL Florbal Kladno! 12:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #9 Daniel Šebela (12:0)
19:25 Plantas sice v plném počtu, ale střelecké představení domácích pokračuje.
17:44 GÓL Florbal Kladno! 11:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #14 Lukáš Sedláček (11:0)
17:44 Staré známe nedáš - dostaněš se opět potvrdilo.
17:11 Hráč Plantas se řítil sám na golmana. Halou se opět neslo davové zklamání, střela v síti neskončila.
16:00 Diskuzní fórum na téma: Jak dnes rozhodčí skvěle pískají pokračuje na trestné lavici hostujících hráčů. Na střídačce to nejde, tam už jim nikdo nezbyl.
15:04 GÓL Florbal Kladno! 10:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #69 Tobiáš Chromý, asistoval #17 Tomáš Sochor (10:0)
15:04 Domácí se v přesilovce cítí jak ryba ve vodě a přidávají další gól.
14:33 GÓL Florbal Kladno! 9:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #14 Lukáš Sedláček (9:0)
14:33 Florbal se vrací a s ním i góly.
14:00 Trochu se obávám, že florbal jde v posledních desítkách vteřin stranou. Snad se to trochu uklidní a čeká nás poklidný zbytek utkání.
13:00 Vyloučen hráč #44 Viktor Najmon družstva Las Plantas Original B do konce utkání - technický trest
13:00 Vyloučen hráč #44 Viktor Najmon družstva Las Plantas Original B na 5 minuty za nesportovní chování
13:00 Po sérii ostřejších zákroků i výroků hostujících hráčů směrem k rozhodčím přichází od hráče Plantas i gesto směrem k rozhodčím, za které si vysloužil nejen 5-ti minutový trest ale i ČK 1.
12:49 Hráč s osobním trestem je varován ať se zdrží svých poznámek.
12:12 GÓL Florbal Kladno! 8:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #14 Lukáš Sedláček bez asistence (8:0)
12:12 Rýchý gól v úvodu třetiny už rozvářil celou střídačku Plantas.
12:00 Hráč s osobním trestem vysvětluje že má skvělou zkušenost z rozhodčími z utkání A týmu.
11:59 Gól se sirénou rozhodčí neuznávají, prý přišel až po konci třetiny.
10:35 GÓL Florbal Kladno! 7:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #97 David Kuliha, asistoval #14 Lukáš Sedláček (7:0)
10:35 Další zásah domácích, který pramenil s nepřerušeného tlaku.
10:06 GÓL Florbal Kladno! 6:0
10:06 Domácí využívají početní převahu a hráč hostů s osobním trestem nešetří pochvalnými slovy na rozhodčí dnešního utkání. V místních kuloárech se už uzavírají sázky, jestli se tento hráč z trestu poučí, nebo mu jeho upřímnost zařídí klidně i vyloučení ze zbytku utkání.
09:13 Vyloučen hráč #34 Radek Fabián družstva Las Plantas Original B - osobní trest
09:13 Vyloučen hráč #34 Radek Fabián družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za nesportovní chování
09:13 Vyloučen hráč #15 David Superata družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za sekání
09:13 Po srážce soupeřů létají vzduchem emoce i slova, které před 22. hodinou nemůžu napsat.
08:51 GÓL Florbal Kladno! 5:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #9 Daniel Šebela, asistoval #23 David Burda (5:0)
08:51 Tlak Kladna pokračuje a po sérii šancí se po dorážce z prostoru velkého brankoviště domácí opět prosazují.
07:39 GÓL Florbal Kladno! 4:0
07:39 Další skoro skvělý zákrok hostujícího brankáře, střela se při jeho tygřím skoku tentokrát od něj odráži za jeho záda.
06:38 Obrovskou šanci domácích likviduje helmou golman Plantas. Skoro bych se bál o otřes mozku jaká to byla rána.
04:55 Ojedinělá šance hostů a přečíslení 3 na 2 končí střelou vedle brány. Celá hala povzdechla. Je jasné komu diváci přejí.
04:18 GÓL Florbal Kladno! 3:0
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #17 Tomáš Sochor (3:0)
04:18 Po kontunuálním tlaku Kladna se síť za hostujícím golmanem opět rozvlnila.
01:41 GÓL Florbal Kladno! 2:0
01:41 Máme tu další gól domácích favoritů a časoměřič se obává že mu nebudou stačit políčka pro scóre na světelné tabuli.
00:48 GÓL Florbal Kladno! 1:0
00:48 První gól byl trošku smolný a po skvělém zákroku daroval hostující golman výhozem domácím gól.
00:00 Vátáme všechny čtenáře u dalšího utkání. Tentokrát nabízíme duel prvního s posledním. Došlápne si David na Goliáše, nebo čerství favoriti nedají již unavenému soupeři šanci? Vše se dozvíme v následujícíh 36 minutách.