• 34 33:04
    17:2
    (Všetečka)

Florbal Kladno - Las Plantas Original B 17:2
branky: 1. David Burda, 2. Václav Linhart, 5. Matěj Vencl, 8. Václav Linhart, 9. Daniel Šebela, 11. David Burda, 11. David Kuliha, 13. Lukáš Sedláček, 15. Václav Linhart, 16. Tobiáš Chromý, 18. Matěj Vencl, 20. Václav Linhart, 23. Václav Linhart, 23. David Burda, 28. Tobiáš Chromý, 33. Milan Všetečka, 34. Václav Linhart - 22. Luboš Procházka, 32. Jiří Ullmann; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:3 + Radek Fabián OS + Viktor Najmon 5 + TT; využití: 4:1; zásahy brankářů: Radim Neuman ? - Petr Ullmann ?; po třetinách: 7:0, 7:1, 3:1
23:09 Vyloučen hráč #34 Radek Fabián družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za sekání
19:49 Vyloučen hráč #14 Lukáš Sedláček družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
13:00 Vyloučen hráč #44 Viktor Najmon družstva Las Plantas Original B do konce utkání - technický trest
13:00 Vyloučen hráč #44 Viktor Najmon družstva Las Plantas Original B na 5 minuty za nesportovní chování
09:13 Vyloučen hráč #34 Radek Fabián družstva Las Plantas Original B - osobní trest
09:13 Vyloučen hráč #34 Radek Fabián družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za nesportovní chování
09:13 Vyloučen hráč #15 David Superata družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za sekání