• 60 59:59
    6:8
    ()

Florbal Primátor Náchod - TJ Turnov 6:8
branky: 10. Jonáš Mikšovský, 12. Daniel Kříž, 17. Ondřej Macháček, 20. Jonáš Mikšovský, 26. Marek Svoboda, 39. Adam Jakubský - 5. Lukáš Švitorka, 7. Jakub Janoušek, 8. Dominik Reczai, 27. Jakub Janoušek, 37. Richard Iltis, 45. Dominik Reczai, 48. Dominik Reczai, 60. Dominik Reczai; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 6, Vlastimil Skalický 5 - Petr Suchomel 27; po třetinách: 4:3, 2:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Špatný vstup do utkání, ind. chyby a malé nazasení zapříčinili, že jsme dneska nezískali ani bod. Musíme se z této facky vzpamatovat a lekci využít v dalších zápasech. Věřím, že příště budeme silnější. Díky fanouškům za podporu!
60:00 Komentář hostů Záleský František (Trenér): Jsme vděční za první letošní vítězství a tolik potřebné tři body. Těch ale je tam z dneška poměrně dost, ovšem doufám, že se od tohoto zápasu odrazíme a začneme vyhrávat a bodovat pravidelně. Děkuji soupeři za zápas a budeme se těšit na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:59 GÓL TJ Turnov! 6:8
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai bez asistence (6:8)
59:28 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
59:28 Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka
58:56 Suchomel drží svůj tým.
57:53 Janoušek minul brázdnou branku.
57:06 Náchod zkouší hru bez brankáře.
57:05 Timeout Florbal Primátor Náchod
57:04 Další zákrok Suchomela.
56:37 Střela Mikšovského a další zákrok Suchomela.
55:28 Vlčkovu pumelici zablokovali obránci.
54:57 Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra rukou
53:27 Buly na polovině hřiště potom, co hráči zašlápli míček.
52:47 Mácháček svalen k zemi, rozhodčí nereagují, Náchodští se dožadují vyloučení.
52:25 Břevno trefil Jakubský.
51:58 Nádherný úder zahráli domácí! Matěj Mikšovský měl před sebou odkrytou branku, ale míček do ní nedostal.
50:30 Vlček zablokoval střelu Turnova.
48:55 Skalický první střelu po svém nástupu vychytal.
47:25 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Vlastimil Skalický družstva Florbal Primátor Náchod
47:24 GÓL TJ Turnov! 6:7
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai z trestného střílení (6:7)
47:24 Hanuš vychytal samostatný únik, ale potom následoval faul domácích. Turnov pojede trestné střílení.
44:59 GÓL TJ Turnov! 6:6
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai bez asistence (6:6)
44:59 Reczai vystihl rozehrávku domácích a následný únik na branku proměnil.
44:18 Střelu Jonáše Mikšovského zablokoval obránce hostů.
43:34 Turnov kombinuje v obraném pásmu domácích.
42:07 Dědek vyslal nebezpečnou střelu, Hanuš ji vychytal.
40:01 Vlček vyhrál vhazování
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
39:58 Hanuš podržel svůj tým.
38:13 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (6:5)
38:13 Adam Jakubský zvyšuje na 6:5!
38:10 Suchomel dvakrát vychytal Jakubského.
36:59 GÓL TJ Turnov! 5:5
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #84 Richard Iltis, asistoval #22 Emil Hejduk (5:5)
36:59 Turnov srovnává stav utkání.
36:25 Prause nejprve nastřelil tyč, a potom Kříže vychytal Suchomel.
35:17 Jakubský dorážkou na Suchomela nevyzrál.
34:00 Náchod napadal vysoko, Turnov napadání vyřešil a rozvíjí další akci.
31:47 Pěkná šance domácích, na jejímž konci byl Macháček. Míček za záda Suchomela nedostal.
30:32 Mikšovský dostal naloženo u mantinelu, rozhodčí na tento zákrok nereagovali.
30:13 František Donaj vybooval volný úder na útočné polovině.
29:07 Mácháček chtěl překvapit Suchomela z úhlu, ten vytáhl svůj další zákrok.
27:58 Turnov po delší době na balónku.
26:07 GÓL TJ Turnov! 5:4
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #15 Bohumil Plíšek (5:4)
26:07 Turnov odpovídá na předešlý gól domácích.
25:41 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda bez asistence (5:3)
25:41 Nádherný průnik Svobody a je z toho gól.
24:15 Dva důležité zákroky Hanuše!
23:35 Náchod měl delší pobyt na soupeřově polovině, ale střeleckou šanci si nevytvořil.
22:01 Střela i na straně hostů, ta ale neohrozila Honušovu branku.
20:21 První střelu v druhé třrtině si připisuje Náchod.
20:00 Střely v 1. části: 15:6
19:59 První třetina nabídla hned sedm gólů, více jich vstřelil Náchod.
19:56 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #32 Adam Středa (4:3)
19:53 Volný úder domácích přináší branku.
19:16 Mikšovský vystřelil na branku, ale gól nevstřelil.
18:03 Kříž vyvezl míček do útočného pásma a nahrál Vlčkovi, ten netrefil branku.
16:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #30 Lukáš Prause (3:3)
16:14 Míček si zpracoval Prause, následnou střelu vyrazil Suchomel, na dorážku Macháčka už však nedosáhl.
15:18 Úvod zápasu patřil hostům, ale dva vstřelené góly dostali domácí na koně.
13:00 Náchodští byli tři před brankou a Jakubský střílel do odkryté branky, ale Suchomel se vyznamenal parádním zákrokem.
11:29 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž bez asistence (2:3)
11:29 Kříž se dostal k míčku na velkém brankovišti a se zakončením neměl problém.
10:36 Vypadá to, že Náchodští se pomalu dostavají do tempa.
09:52 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #51 František Donaj (1:3)
09:51 Náchod snižuje v přesilové hře na 3:1! Prosadil se Jonáš Mikšovský.
09:17 Vyloučen hráč #21 Jaroslav Šmída družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra rukou
07:56 Vstup do zápasu domácím hrubě nevychází. Turnov vsítil už třetí branku.
07:10 GÓL TJ Turnov! 0:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #82 Jakub Vacek (0:3)
06:50 Mácháček byl sám před brankou, ale domácí obrana mu znepříjemníla zakončení. Gól to nebyl.
06:16 GÓL TJ Turnov! 0:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #81 David Hanuš (0:2)
06:16 Náchod se zatím nedostal příliš k míčku a už prohrává 2:0.
04:48 Je tu první gól zápasu. Prosazuje se Švitorka.
04:47 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #84 Richard Iltis (0:1)
02:45 Hosté jsou více na míčku a připisují si první střelu na domácí branku.
01:20 Do hry se dostávají i druhé formace obou týmů.
00:01 Úvodní vhazování pro domácí.