56
  • 56 55:47
    Turnov

SK Florbal Benešov - TJ Turnov 5:3
branky: 4. Vojtěch Pavlíček, 16. Petr Tůma, 30. Petr Tůma, 34. Martin Šimek, 51. Vojtěch Pavlíček - 2. Jan Novotný, 4. Jan Novotný, 37. Šimon Janoušek; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Brož 34 - Petr Suchomel 36; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Záleský František (Trenér): Dnešní pochoďák nakonec vyzněl pro domácí, kterým jsme se trestuhodně přizpůsobili. My nejsme schopní dát gól, hrajeme bez zápalu a ani individuálně nepředvádíme to, na co máme. Ve druhé polovině sezóny se musíme zlepšit. Děkuji soupeři a pořadatelům.
60:00 Komentář domácích Kieler Roman (Trenér): Vydřené, ale důležíté vítězství. Při nejdůležitějších momentech zápasu nás podržel brankář. Děkuju hráčům za přístup k zápasu.
60:00 Střely ve 3. části: 17:15
59:59 První výhra doma, konečně! Teď už sme se rozhoupali a pokračujeme!
59:46 Ani Tůmovi se nepovedlo trefit prázdnou bránu.
59:40 Novotný teď minul úplně prázdnou bránu, uff
59:01 Tůma teď nškolik sekund číhal na modré, obránci ho neviděli.
58:11 Vojta Pavlíček mohl zkompletovat hattrick (3 goly), střela bránu nenašla.
57:36 Opět ty naše bloky, skvěle!
56:56 Rychlost Pavlíčků a šikovnost Vojtíšků získává balonek na hokejky domácích.
56:35 Hosté jdou do šesti
55:47 Timeout TJ Turnov
55:47 Garreis Kryštof se objevil na hřišti, proběhl celé hřiště, získal balon a pokračuje dále ve hře.
55:10 Myslím si, že je potřeba být více na balonu a sklidnit hru.
54:34 Z rychlého protiútoku sme nic neměli.
54:05 Turnov po delší době na balonu, hned odhrozili bránu a mají standartní situaci z dobré pozice.
53:04 Honza Pavlíček předvedl pár bazénů a stále je plnej sil.
52:24 Domácí hráči si v útoku velice věří, to je moc dobře.
51:42 Vojtíšek Michal a Tůma Petr si v útoku rozumí, další střídání a znovu to předvádějí.
50:52 GÓL SK Florbal Benešov! 5:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček bez asistence (5:3)
50:52 Vojta si sám balon vybojoval, sám si ho dovedl až do prázdné brány, jen tak dál!
50:00 Hraje se posledních 10 minut, snad hrát budeme.
49:29 Na chvíli se na hřišti ukázala lajna plná mladých, myslím, že toto složení plné mladé krve by nebylo špatné.
49:07 Mladé obranné duo Balík-Pavlíček J. je ve skvělé formě. Dokážou si vyhovět.
48:12 Miloš na útočníky řve "Máte ho", nevím co měli, ale balonek to nebyl.
47:01 Odskočení od hokejky a hned ohrožení, Brož skvěle postavil bránu a zvoní jen tyč.
46:22 Sklenář šikovně našel Michala Vojtíška, ten si při střelbě nedal pozor na došvih.
45:32 Hostující brankář krásně vychytal Poláčka.
45:05 Vojtíšek M. nachází před bránou Tůmu, nic z toho.
44:00 Další možnost na odskočení, bez střelby to nepadne.
43:04 Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování florbalky
42:46 Hosté hrajou v bloku a  z obrany se ozývá hlasité "Hraj!"
42:15 Luky Brož si našel skulinku mezi velkém množství těl před ním a našel cestu k balonku! Krásný zákrok.
41:40 Stále nám fungují bloky, to je jen dobře.
40:46 Vyčkávání na chyby, Benešov vše sbírá.
40:00 Střely ve 2. části: 17:14
39:52 Přesilovka nevyšla podle našich představ.
39:04 K žádnému zakončení jsme se nedostali, snad to přijde.
38:20 Ze střídačky hostujícího týmu jsou slyšet nepříjemné souvětí.
37:44 Vyloučen hráč #17 Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování
37:01 Domácí kombinují na své půlce.
36:10 GÓL TJ Turnov! 4:3
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #71 Richard Iltis (4:3)
35:32 Sklenář Jakub se delší dobu v zápasovém utkání pořádně neukázal, dnes hraje skvěle.
34:30 Naše chybná rozehrávka, Lukáš Brož střela na teploměr zvládl bravůrně.
33:47 GÓL SK Florbal Benešov! 4:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek bez asistence (4:2)
33:47 Špatná rozehrávka, Šimek trestá.
32:56 Falešné střídání domácích, nikoho nezmátlo.
32:11 Podnebí v hale je dnes příznivé, neradi bychom se vrátili k minulému zápasu, kdy to bylo na rukavice.
30:21 Pavlíček J. tvrdě zakročil, snad je soupeř v pořádku.
30:12 Půlka zápase za náma, skóre na naší straně, snad to vydrží.
30:12 Půlka zápasu za námi skóre na naší straně, snad něco přidáme.
29:39 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #7 Martin Šimek (3:2)
29:39 Sniper Tůma od modré pálí, 20 nad led.. stačí.
28:31 Vyloučen hráč #15 Bohumil Plíšek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
28:31 Doufejme v úspěch naší přesilovku.
28:09 Malý důraz v domácí bráně a hned přichází ohrožení.
27:12 V některých tvářích je vidět lehké naštvání, zřejmě na hru samotnou.
26:08 Vorel ve předu a hned je to ožívení, které jsme potřebovali. Výměna V-V - Vojtíšek-Vorel by mohla být častěji.
25:30 Kombinace Vojtíšku je radost sledovat.
24:52 Tuto sezónu nám oslabení jdou, předvedli jsme to i tentokrát.
24:23 Přečíslení 3 na 2, Vojtíšek M. řeší složitě.
23:47 Dobře vedené oslabení z naší strany.
22:48 Vyloučen hráč #43 Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
22:40 Uvídíme první domací oslabení.
21:39 První lajna vyvíjí tlak, vytváří to ale díry v obraně.
20:57 Miloš V. zablokoval střelu, který už byla do prázdné.
20:40 Vlažný vstup do třetiny z obou stran.
20:00 Střely v 1. části: 12:11
19:30 V hale to teď zní jako ticho před bouří, snad se venku nic neděje, protože v hale je to klidné.
19:03 Domácí předvádí skvělé bloky.
18:13 Hrubá hra od Sklenáře brzdí vývoj hry.
17:32 Chybná rozehrávka domácích, naštěstí Brož hasí... jak billu
16:48 Cross a další cross, tak teď hrají benešovští, Miloš Vojtíšek ještě nemá zaměřeno.. minul prázdnou bránu.
16:12 Jednoduché proběhnutí středem a téměř zraněný domácí brankář.
15:06 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (2:2)
15:06 Vorel se poprvé objevil v útoku a hned nahrává Tůmovi, který vymetl.
13:40 V první formaci je velice dobrá chemie.
12:52 Miloš Vojtíšek  se dnes s okem jako terminátor snaží zaměřit cíl.. tou je branková konstrukce, doufáme, že zaměření zafunguje a bude skorovat.
12:19 Pavlíček J. dnes hodně při chuti.
11:41 Garreis K. dnes hledá přesnost, čeká také na pohyb od svých spoluhráčů.
10:49 Střely z půlky od Turnova končí pouze v bloku.
10:19 Krásný důraz před bránou domácích.
09:14 Domácí první formace zdá se být připravená.
07:48 Zatím se benešovské rozehrávce moc nedaří.
06:45 Hosté více na balonu, nebezpečí brány nehrozí.
05:47 Honza Pavlíček skvěle řeší dru 2 na 1. Trénink je vidět.
05:20 Šimek prověřil od mantinelu, střela neprošla.
03:41 GÓL TJ Turnov! 1:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #2 Tomáš Jiránek (1:2)
03:05 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
03:05 Na přední nechytám. Pavlíček V. vyslal motýla a je tam.
01:55 /řeskočení hráče a rázem je z toho gól.
01:54 GÓL TJ Turnov! 0:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (0:1)
01:14 Dvojice Poláček a Šimek zatím po hřišti pouze bruslí.
00:01 Zdravíme všechny fanynky a fanoušky benešokvského florbalu, zejména pak Petra Vachtla, který vyměnil dnesní svátek florbalu za podřadný zápas Kataru proti Ekvádoru, děkujeme.