9:5
    Jan JANEČEK
    ()

Floorball Club FALCON - FBC Pitbulls Kolín 9:5
branky: 9. David Sgall, 10. Jakub Škrdla, 10. Šimon Štěpán, 20. Ondřej Bouma, 29. Vojtěch Řádek, 30. Jakub Škrdla, 34. Hynek Uvíra, 37. David Sgall, 54. Vojtěch Horák - 5. Jan Janeček, 24. Petr Nejedlý, 50. Trong Le Xuan, 53. Filip Pletka, 59. Jan Janeček; rozhodčí: Martin Pavlík - Filip Novák; vyloučení: 3 + Patrik Koníček OS:5; využití: 3:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Pavel Malý 24 - Aleš Moc 30; po třetinách: 4:1, 4:1, 1:3
60:00 Komentář hostů Cícha Petr (Vedoucí): Když to vypadalo, že se konečně po špatném rozjezdu dostáváme do tempa, tak děs a hrůza v přesilových hrách, v naší přesilovce bez střel a s góly do naší branky a jindy dobré přesilovky dneska také nebyly zrovna naší pýchou. Tradičně také tisíc šancí na vstřelený gól. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích: Ospalé nedělní utkání ve kterém jsme se těžko dostávali do tempa. První dvě třetiny byly nakonec to nejlepší, co jsme dnes divákům nabídli. Třetí třetina se z naší strany už jen dohrávala. Soupeři přejeme mnoho štěstí do dalších kol.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
58:00 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 9:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček bez asistence (9:5)
54:07 Vyloučen hráč #19 Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře
53:28 GÓL Floorball Club FALCON! 9:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #48 Jakub Škrdla (9:4)
52:04 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 8:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #48 Jan Janeček (8:4)
49:57 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 8:3
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #91 Trong Le Xuan, asistoval #27 Filip Pletka (8:3)
40:00 Střely ve 2. části: 15:9
36:43 GÓL Floorball Club FALCON! 8:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #3 Vojtěch Horák (8:2)
36:19 Vyloučen hráč #66 Tomáš Humpolák družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost
33:59 GÓL Floorball Club FALCON! 7:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #70 Šimon Bulvas (7:2)
29:22 GÓL Floorball Club FALCON! 6:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #61 Miloš Beer (6:2)
28:21 GÓL Floorball Club FALCON! 5:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (5:2)
27:13 Vyloučen hráč #68 Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON - osobní trest
27:13 Vyloučen hráč #68 Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
27:13 Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
23:23 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:2
Vlastní branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:08 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #3 Vojtěch Horák (4:1)
17:57 Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za hrubost
13:44 Vyloučen hráč #7 Zdeněk Vavřina družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:51 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
09:19 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #70 Šimon Bulvas (3:1)
09:00 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #44 Ondřej Bouma (2:1)
08:39 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:1)
08:24 Vyloučen hráč #21 Václav Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:29 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 0:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #41 Vítězslav Malínský (0:1)