8:4
    Tomáš SVAČINKA
    ()

FBC Slavia Praha - Floorball Club FALCON 8:4
branky: 20. Martin Fojtík, 28. Martin Fojtík, 28. Filip Samuel Dušek, 45. Ondřej Otáhal, 52. Ondřej Otáhal, 58. Ondřej Otáhal, 59. Ondřej Otáhal, 59. Tomáš Svačinka - 22. Petr Nejedlý, 34. Jakub Škrdla, 40. Jakub Hrubeš, 44. Jakub Škrdla; rozhodčí: Karel Kotyza - Marek Jeřábek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 18 - Michal Novák 22; po třetinách: 1:0, 2:3, 5:1
60:00 Komentář hostů: Dnes to bylo těžké utkání s prvním týmem tabulky, kterému si dovolím tvrdit, jsme byli vyrovnaným soupeřem. Nevyšlo nám posledních šest minut, kde jsme si dovolili několik laciných chyb a soupeř je nemilosrdně potrestal. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes jsme si to udělali zbytečně těžké. Až na úvodní desetimunutovku jsme byli tvořivějším týmem. Dneska jsme však měli výrazný problém s koncovkou. Nakonec trošku na morál, ale dovolím si tvrdit, že tři body zůstávají doma zaslouženě. Díky soupeři za zápas a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:40 Zápas začíná být jednoznačný.
58:40 GÓL FBC Slavia Praha! 8:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka bez asistence (8:4)
58:19 GÓL FBC Slavia Praha! 7:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #10 Antonín Štička (7:4)
57:40 Hosté jsou v šesti.
57:10 Timeout Floorball Club FALCON
57:10 GÓL FBC Slavia Praha! 6:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #17 Martin Fojtík (6:4)
56:30 Nad bránou Rašovského musí stát  anděl strážný.
55:40 Oba týmy začínají dělat hloupé chyby.
51:55 GÓL FBC Slavia Praha! 5:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #69 Michael Pitek (5:4)
51:00 Právě nastoupila mladá lajna Slavie. Co předvedou mlaďoši?
49:40 Poslední třetina utkání a hra je čím dál více tvrdší
45:49 Vyloučen hráč #39 Hynek Uvíra družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
45:40 Slavie to nenechala bez odpovědi a rázem je stav znovu vyrovnaný.
44:09 GÓL FBC Slavia Praha! 4:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #85 Tomáš Svačinka (4:4)
44:04 FALCON jde do vedení.
43:27 GÓL Floorball Club FALCON! 3:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #3 Vojtěch Horák (3:4)
41:37 Rohodčí se nestihnul vyhnout přihrávce Slavie. Muselo se znovu rozehrát.
40:01 Buly vyhrál FALCON.
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:51 Máme tady vyrovnaný stav. Těsně před koncem 2. třetiny.
39:43 GÓL Floorball Club FALCON! 3:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #79 Jakub Hrubeš, asistoval #39 Hynek Uvíra (3:3)
37:30 Konečně vidíme nějakou tu  proměněnou akci. Týmy se nám rozstřílely.
33:42 GÓL Floorball Club FALCON! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla z trestného střílení (3:2)
31:30 Řádek rozehrál útočnou kombinaci FALCONU.
30:10 Omlouváme se za technický výpadek, ale už jsme zpátky.
27:55 GÓL FBC Slavia Praha! 3:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #4 Filip Samuel Dušek, asistoval #6 Kryštof Dítě (3:1)
27:23 GÓL FBC Slavia Praha! 2:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #28 Jakub Procházka (2:1)
26:30 Náš úžasný Petr Janeček po Lahovi vytře.
25:57 Vypadá to na zranění Davida Laha.
24:30 Zápas je zatím napínavý.
21:37 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #61 Miloš Beer (1:1)
21:37 Po špatné rozehrávce Slavie, se Petr Nejedlý dostal do gólové šance a neminul.
20:01 Snad bude 2. třetina stejně aktivní jako 1.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:49 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #69 Michael Pitek (1:0)
19:00 Máme tu poslední minutu první třetiny.
18:11 Slavia opět v pěti.
16:07 Vyloučen hráč #6 Kryštof Dítě družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování florbalky
15:40 Neuvěřitelný zákrok Rašovského.
15:10 Krásná kombinace Otáhala s Fojtíkem. Bohužel neskončila gólem.
14:15 Blažek to zkoušel ze strany, ale  minul.
12:00 Otáhal na zemi.
09:40 Hra se přelévá z jedné strany na druhou rychlostí blesku.
08:27 Slavie se vzpamatovala a vypadá to na vyrovnaný zápas.
06:50 Fojtíkova střela tahem minula bránu.
06:10 9. tým tabulky v jednom kuse tlačí Slavii.
04:00 FALCON nastoupil do zápasu aktivněji než Slavie.
03:20 Koníček udělal chybu. Štička toho využil a zakončil střelou na bránu.