6:2
    Patrik KONÍČEK
    (Štěpán)

Floorball Club FALCON - TJ Sokol Koberovy 6:2
branky: 32. Petr Nejedlý, 33. Jakub Hrubeš, 35. Vojtěch Horák, 49. Jakub Škrdla, 57. Radek Blažek, 60. Patrik Koníček - 39. Jonáš Zakouřil, 48. Petr Frkala; rozhodčí: Filip Novák - Martin Pavlík; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Pavel Malý 18 - Lukáš Pfeiffer 23; po třetinách: 0:0, 3:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Opět vlažný rozjezd, velmi pomalu jsme se dostávali do tempa. V polovině zápasu jsme se konečně gólově prosadili a do konce 3.třetiny přidali ještě dva góly. Ve třetí třetině se soupeř dostal při našem oslabení až na rozdíl jediné branky, ale vzápětí zápas rozhodla naše rychlá rozehrávka z rohu. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Brunclík Ondřej (Trenér): Dnešní utkání i přes ztátu bodů hodnotíme vesměs pozitivně. Asi nejlepší výkon směrem dozadu od začátku sezóny, ale neskutečně nám vázne zakončení. Ve druhé třetině stačily 2 minuty nepozornosti, soupeř nás potrestal a ztrátu se nám již nepodařilo dohnat. Nezbývá než pracovat dál a věřit v lepší zítřky. Děkujeme pořadatelům a soupeři za utkání a našim fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.
60:00 Střely ve 3. části: 15:12
59:36 GÓL Floorball Club FALCON! 6:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #88 Šimon Štěpán (6:2)
57:28 Vyloučen hráč #88 Šimon Štěpán družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
56:39 GÓL Floorball Club FALCON! 5:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #44 Ondřej Bouma (5:2)
50:17 Vyloučen hráč #88 Šimon Štěpán družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra bez florbalky
48:39 GÓL Floorball Club FALCON! 4:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #68 Patrik Koníček (4:2)
47:31 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #8 Petr Frkala, asistoval #47 Lukáš Maršík (3:2)
45:54 Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
38:16 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #9 Jonáš Zakouřil, asistoval #21 Adam Kuršel (3:1)
34:06 GÓL Floorball Club FALCON! 3:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #88 Šimon Štěpán (3:0)
32:29 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #79 Jakub Hrubeš, asistoval #45 Petr Nejedlý (2:0)
31:58 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #61 Miloš Beer (1:0)
30:34 Vyloučen hráč #11 Ondřej Šmída družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání
24:26 Vyloučen hráč #11 Ondřej Šmída družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:00 Vyloučen hráč #79 Jakub Hrubeš družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 5:4