15:14
    Radek BLAŽEK
    (Horák)

FBC Panthers Liberec - Floorball Club FALCON 15:14
branky: 8. Šimon Krebs, 12. Ondřej Neuman, 17. Pavel Sekyra, 19. Ondřej Neuman, 34. Ondřej Neuman, 36. Tomáš Szabo, 36. Tomáš Szabo, 42. Ondřej Neuman, 46. Dominik Trunec, 47. Pavel Sekyra, 49. Jan Král, 50. Ondřej Neuman, 51. Pavel Hůza, 53. Tomáš Szabo, 54. Dominik Trunec - 6. Patrik Koníček, 8. Daniel Budáč, 11. Patrik Koníček, 13. David Sgall, 14. Vojtěch Horák, 21. Vojtěch Řádek, 25. Patrik Koníček, 28. Martin Tůna, 32. Hynek Uvíra, 32. Jakub Škrdla, 35. Jakub Škrdla, 42. Vojtěch Horák, 43. Petr Nejedlý, 56. Radek Blažek; rozhodčí: Marek Pohunek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 26 - Michal Novák 37; po třetinách: 4:5, 3:6, 8:3
60:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): měli jsme tam dva neskutečné výpadky, ale vždy jsme dokázali zapnout a vrátit a jen díky skvělému golmanovi hostí nebylo rozhodnuto dřív, každopádně příkladná bojovnost ve třetí třetině, šli jsme si za tím, díky soupeři rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): První dvě třetiny jsme se dokázali velmi dobře popasovat s podmínkami v hale. Ve třetí třetině jsme přestali hrát a soupeř nás trestal z brejků. Škoda, nechali jsme tady zbytečně body.
60:00 Střely ve 3. části: 20:12
59:59 Neskutečný zápas, který měl všechno! 2 třetiny domácí tahali za kratší konec, ale ve 3. třetině předvedli Panteři uragán a nakonec slaví výhru. Hosté musí být hodně zklamaní.
59:25 Hosté v 6.
59:05 Poslední minuta, Sabič zkušeně drží míček na útočné půlce.
58:33 Trochu překombinovaná akce a Králík už nestihl dobře zakončit. Ale střílet mohl už Ňouma.
57:52 Ňouma mohl rozhodnout, ale hostující gólman chytá velkou šanci.
56:17 Drama jak má být, Falconi ožili a snaží se o vyrovnání. Ale ani Panteři se nechystají příliš bránit a snaží se góly dávat. Pěkný mač.
55:04 Ani jsem to nestihl dopsat a Falconi snižují na rozdíl 1 gólu.
55:03 GÓL Floorball Club FALCON! 15:14
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #3 Vojtěch Horák (15:14)
54:55 Posledních 5 minut utkání, udeří ještě Falconi a přitlačí na Pantery?
53:34 Hosté jsou jako opaření. Z jasného zápasu je drama, ve kterém teď nemají co nabídnout. Panterům konečně přeje i štěstí a padají jim tam střely, které v prvních 2 třetinách cíl nenalezly.
53:33 GÓL FBC Panthers Liberec! 15:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #81 Dominik Trunec, asistoval #88 Pavel Hůza (15:13)
52:19 Sabič buldočím stylem dosáhl vedoucícho gólu, Panteři poprvé v utkání vedou a hosté teď nevypadají čerstvě.
52:18 Timeout Floorball Club FALCON
52:18 GÓL FBC Panthers Liberec! 14:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #77 Pavel Sekyra (14:13)
51:33 Pádlo umí i fotbalové parádičky, ale nikdo ho teď nepochopil :)
50:27 Hůzičova chvíle přišla po nádherné Vesyho nahrávce, máme vyrovnáno! Neskutečný zápas! :)
50:26 GÓL FBC Panthers Liberec! 13:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #88 Pavel Hůza, asistoval #35 Lukáš Veselý (13:13)
49:45 Hosté se trápí, teď neproměnili ani nájezd.
49:44 Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #48 Jakub Škrdla.
49:01 Tempo zápasu trochu opadlo a to domácím prospívá, je sníženo na rozdíl pouhého 1 gólu. No ve druhé třetině to na drama opravdu nevypadalo.
49:00 GÓL FBC Panthers Liberec! 12:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #77 Pavel Sekyra (12:13)
48:46 Máme tu komplikaci v družstvu hostů, hostující hráč nebezpečně upadl na mantinel. Ale je to tvrďák, i když nevypadá, že by zápas dohrál.
48:39 Přesilovka využita, Panteři chytli stébla a prohrávají už jen o 2 góly. Máme zaděláno na drama.
48:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 11:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #35 Lukáš Veselý (11:13)
47:40 Vyloučen hráč #87 Jiří Navrátil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
47:40 Panteři mají ještě dost času na dramatizování zápasu. Teď přijde přesilovka.
46:08 Pádličova nahrávka políbila Sekyho hůl a to nejde nedat ;)
46:07 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #17 Jan Obermann (10:13)
45:55 Ňouma z trestné vybídl Dominika a ten se nemílí
45:51 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #81 Dominik Trunec, asistoval #93 Ondřej Neuman (9:13)
44:39 Domácí se brání v oslabení, zatím úspěšně.
43:33 Střela a blok, pro domácí častá kombinace.
43:31 Vyloučen hráč #93 Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
42:03 Tak bohužel hosté se 2 rychlími góly opět uklidňují. Jejich zakončení tento zápas rozhoduje, je smrtící.
42:02 GÓL Floorball Club FALCON! 8:13
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #88 Šimon Štěpán (8:13)
41:54 Hosté opět odskakují, rychlé brejky jim dnes jdou.
41:53 GÓL Floorball Club FALCON! 8:12
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #87 Jiří Navrátil (8:12)
41:24 Seky zhodnotil, že góly dnes asi nedá, tak nahrává a Ňoumič jeho pobídku využívá. Sníženo.
41:23 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:11
41:00 Domácí se snaží se zápasem něco udělat a nástup do poslední třetiny mají dobrý, ale Sekyho opět vychatal gólman.
40:01 Na poslední třetinu se dorazil podívat i Burák, tak snad domácím přinese štěstí. Bude potřeba ;)
40:00 Střely ve 2. části: 17:15
39:59 Druhá třetina je u konce a domácí hlavně v její první části zažívali hotové peklo. Naštěstí druhá půlka třetiny přinesla zlepšení a korigování stavu až na současných 7-11. Nezaujatý divák si přichází na své, panteří fanoušci naráží hlavami do zdi a úpí, co domácí neproměňují.
39:31 Domácí v závěru přitvrzují, hlavně Pádlič měl teď pár nekompromisních zákroků u manťáku. Nabudí to všechny Pantery?
38:10 Další korekce bohužel nepřišla, Králík zkoušel překvapit gólmana střelou po zemi, ale ten ji chytá
35:51 Sabič je leader a 2 rychlými góly dává domácím naději. Sekymu to dnes opravdu nepálí, ale aspoň nahrává ;)
35:50 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:11
35:17 Góly teď padají na obou stranách, naštěstí.
35:16 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #22 Jan Král (6:11)
34:35 Nastartování obratu se nekoná, opět jednoduché zakončení hostů, které končí v síti.
34:34 GÓL Floorball Club FALCON! 5:11
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #68 Patrik Koníček (5:11)
33:34 Ňouma vykřesává naději domácích a snižuje střelou k tyči.
33:33 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:10
32:59 Přicházejí změny v sestavě, ale stále se nedaří dát góly, další 2 velké chytil hostující gólman, který je opravdu skvělý!
31:59 Pověstná desítka přichází dost brzo a bohužel na straně Falconů. Tohle byl rozklad domácí obrany a třela do prázdné. Zvednou se ještě domácí? Šance na to jsou!
31:58 GÓL Floorball Club FALCON! 4:10
31:01 Falconi začínají zápas ovládat. Obětavost v obraně, neschopnost Panterů v útoku a lehkost zakončení hostů. Toť ve zkratce dosavadní resume zápasu.
31:00 GÓL Floorball Club FALCON! 4:9
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #10 Martin Tůna (4:9)
30:30 2 velké šance, ale hosté hrají na hranici možného, x střel zblokovaných, několik výborných zákroků gólmana hostů.
29:30 Naděje pro domácí tkví v první přesilovce utkání. Zatím pěkný zámek, ale šance nepřicházejí a když už, tak střelu hosté dobře zblokují.
28:09 Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
27:30 Tak i smůla se lepí na florbalky domácích, Jéňa zblokoval nahrávku tak nešťastně, že zamířila za záda domácího gólmana. Tohle už je nebezpečný stav utkání.
27:29 GÓL Floorball Club FALCON! 4:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Martin Tůna, asistoval #45 Petr Nejedlý (4:8)
26:29 Mohla přijít rychlá odpověď, ale ani Králík, ani Ňouma gól nedávají. Na hru téhle lajny se ale kouká moc pěkně.
24:54 Jak je to jednoduché předvedl hráč s pověstným číslem 68 a hosté vedou opět o 3 góly. Útočníci hostů mají dost času zamířit a většinou se nemýlí, bohužel.
24:53 GÓL Floorball Club FALCON! 4:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #61 Miloš Beer (4:7)
22:31 Králíkova bomba končí na břevně. Další šance Sekyho, ale ten dnes nemá střeleckou.
21:55 Vesy měl spoustu času zamířit, ale bohužel přestřelil,
20:31 Zbytečná ztráta na půlce a ostrá rána, která opět končí v síti domácích. To není moc dobrý začátek třetiny.
20:30 GÓL Floorball Club FALCON! 4:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek bez asistence (4:6)
20:01 Pomalu se chystá začátek druhého dějiství. V tom prvním padlo 9 gólů a viděli jsme dalších x šancí. Domácím už teklo do bot a to když prohrávali o 3 góly. Ale v záveru přišla korekce domácích a je zaděláno na drama.
20:00 Střely v 1. části: 15:13
19:59 Máme za sebou první třetinu a byla to typická panteří perioda. Plno šancí, plno spápených gólovek, plno gólů na obou stranách. Diváci se nemohou nudit.
19:58 Skoro to tak bylo, Ňouma opět ze vzduchu, ale těsně nad.
19:30 Půlminutka do konce třetiny, vyrovnají domácí?
18:30 Konec třetiny se odehrává v Panteří režii, hlavně Ňoumova lajna je teď velmi účelná a konečně přesná v zakončení. Domácí prohrávají už jen o gól.
18:29 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #22 Jan Král (4:5)
16:09 Tak už víme, jak na ně :) Sekyho žblabuňka proskotačila do sítě hostů. Máme sníženo. Vyburcuje to tentokrát Pantery?
16:08 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #93 Ondřej Neuman (3:5)
15:30 Panteří obrana je v posledních chvílích v troskách, další šance hostů a tentokrát domácí zachránila tyč.
13:41 No tak rychlost a velmi přesná střelba hostů a máme tu vedení o 3 góly. Snížení domácím moc nepomohlo a spíš vydráždilo hosty.
13:40 GÓL Floorball Club FALCON! 2:5
12:45 GÓL Floorball Club FALCON! 2:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #75 Vojtěch Řádek (2:4)
11:33 Domácí se chytají! Tentokrát souhra Králík Ňouma zafungovala na 100% a máme sníženo.
11:32 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:3
10:25 Velká chyba domácích a hosté ji trestají gólem. Rychlá rozehrávka a nepokrytý hráč sám před bránou, to nemůže skončit jinak.
10:24 GÓL Floorball Club FALCON! 1:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #48 Jakub Škrdla (1:3)
10:00 Krásná souhra domácích, ale Ňoumovi střelu gólman chytá. Panteři mají mraky šancí, ale jejich proměňování je to, co zatím určuje obraz zápasu. Věřme, že se to postupem času změní.
08:00 Falconi střílet umí, nepotřebují jich moc a většina z nich je opravdu nebezpečná, o čemž jsme se mohli nyní přesvědčit a Falconi se opět ujímají vedení.
07:59 GÓL Floorball Club FALCON! 1:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #3 Vojtěch Horák (1:2)
07:12 Máme vyrovnáno, posila z Béčka Jéňa našel velkou Panteří naději, Krebsíka a ten se nemýlil.
07:11 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #7 Jiří Jeník (1:1)
07:00 Zápas probíhá ve velkém tempu, a vidíme pohledný florbal.
06:22 Tak i Ňouma pálí šanci, Sabič ho našel u brány, ale byla to těžká pozice.
05:08 První gól utkání střílí Falconi, rychlá křížná nahrávka a ostrá střela, která rozvlnila síť..
05:06 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #75 Vojtěch Řádek (0:1)
04:11 Výborná obrana domácích, nejdříve blok Jéni, pak Hůziče, golman v bílém zatím nemusel předvézt zákrok.
02:05 Šance střída šanci, vidíme interesantní začátek zápasu. Tentokrát velká šance Vesyho. Už chybí jen góly, ale v tomhle tempu se nemusíme obávat, že nepřijdou.
01:16 První střela hostů a tyč, uff, to nám to začíná z ostra.
01:03 První velká šance zápasu, nezištná nahrávka od Pádla, ale Seky nedal.
00:01 Vítáme vás u dalšího domácího zápasu Panterů, tentokrát proti pražským Falconům. Jsme zvědaví, co nám oba týmy v dnešním zápase předvedou.