• 60 59:44
    15:2
    (Řádek)

Floorball Club FALCON - Florbal Primátor Náchod B 15:2
branky: 4. David Sgall, 15. Daniel Budáč, 16. Radek Blažek, 20. Hynek Uvíra, 26. Šimon Bulvas, 28. Šimon Štěpán, 31. Petr Nejedlý, 32. Jakub Škrdla, 38. Ondřej Bouma, 42. Miloš Beer, 49. Jakub Škrdla, 50. Radek Blažek, 50. Jakub Hrubeš, 53. Šimon Bulvas, 60. Jakub Škrdla - 13. Patrik Winter, 24. Patrik Winter; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:6; využití: 2:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Pavel Malý 13 - Jan Pop 21; po třetinách: 4:1, 5:1, 6:0
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): S dnešním výkonem převládá spokojenost. Během zápasu jsme neměli náš tradiční výpadek, naopak jsme ve všech třetinách hráli velmi soustředěně. Taktéž mě těší rovnoměrné rozložení vstřelených branek mezi všechny naše pětky. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Soupeř byl dnes kvalitnější, o tom žádná, ovšem my jsme jej nekoncentrací a našimi zbytečnými chybami dostali hned v úvodní třetině do herní pohody. Největší kaňkou našeho projevu je ale třetí třetina, kdy jsme se soustředili na vše ostatní, jen ne na florbal. Prohrát se může, ale takhle se prezentovat určitě nechceme. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 16:4
59:44 GÓL Floorball Club FALCON! 15:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (15:2)
56:46 Vyloučen hráč #19 Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
56:46 Vyloučen hráč #19 Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:44 Vyloučen hráč #46 Jiří Knettig družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:42 GÓL Floorball Club FALCON! 14:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #70 Šimon Bulvas bez asistence (14:2)
49:56 Timeout Florbal Primátor Náchod B
49:56 GÓL Floorball Club FALCON! 13:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #79 Jakub Hrubeš, asistoval #70 Šimon Bulvas (13:2)
49:28 GÓL Floorball Club FALCON! 12:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #45 Petr Nejedlý (12:2)
48:56 GÓL Floorball Club FALCON! 11:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #4 Matěj Nezbeda (11:2)
41:22 GÓL Floorball Club FALCON! 10:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer, asistoval #75 Vojtěch Řádek (10:2)
40:32 Vyloučen hráč #19 Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hra rukou
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:54 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
37:00 GÓL Floorball Club FALCON! 9:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #48 Jakub Škrdla (9:2)
32:27 Vyloučen hráč #11 Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
31:52 GÓL Floorball Club FALCON! 8:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #3 Vojtěch Horák (8:2)
30:45 GÓL Floorball Club FALCON! 7:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #39 Hynek Uvíra (7:2)
27:17 GÓL Floorball Club FALCON! 6:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #11 Radek Blažek (6:2)
25:50 GÓL Floorball Club FALCON! 5:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #70 Šimon Bulvas, asistoval #75 Vojtěch Řádek (5:2)
23:22 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #88 Jakub Krtička (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:10 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #39 Hynek Uvíra, asistoval #72 Alexander Marek Bera (4:1)
16:14 Vyloučen hráč #17 Jiří Jebavý družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za špatné střídání
15:12 GÓL Floorball Club FALCON! 3:1
14:55 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #44 Ondřej Bouma (2:1)
12:42 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #19 Jan Čečetka (1:1)
11:47 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Horák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
03:48 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #70 Šimon Bulvas (1:0)
00:00 Krásný sobotní večer všem čtenářům onlinu ze zápasu 9.kola divize mužů mezi Floorball club Falcon a Florbal Primátor Náchod B. Za 10 minut začínáme.