13:10
    Jan HAVRDA
    ()

FBC Liberec B - Floorball Club FALCON 13:10
branky: 5. Jan Havrda, 9. Bohuslav Ferdan, 16. Lukáš Kořínek, 17. Filip Kučera, 20. Filip Kučera, 33. Bohuslav Ferdan, 36. Bohuslav Ferdan, 37. Martin Blecha, 47. Bohuslav Ferdan, 54. Lukáš Růžička, 56. Lukáš Kořínek, 56. Lukáš Čihák, 60. Jan Havrda - 5. Vojtěch Řádek, 5. Martin Tůna, 9. Šimon Štěpán, 11. Vojtěch Řádek, 17. Miloš Beer, 21. Jiří Navrátil, 40. Petr Nejedlý, 42. Šimon Štěpán, 53. David Sgall, 59. Daniel Budáč; rozhodčí: Petr Neumaier - Ladislav Láska; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Jakub Mauer 6, Daniel Kupec 7 - Michal Novák 23; po třetinách: 5:5, 3:2, 5:3
60:00 Komentář domácích Pecháček Jakub (Vedoucí): Dnes z naší strany né přiliš povedený zápas. Byl to především hezký zápas pro diváky, naštěstí jsme to doslova ubojovali a vycházíme jako ten šťastnější tým. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Klasická přestřelka na tomto hřišti, které přeje hlavně soubojům. Hráli jsme tu podruhé za 14 dní, nepřivezli jsme odsud ani bod. Jsem rád, že už tady letos nehrajeme.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:52 GÓL FBC Liberec B! 13:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda bez asistence (13:10)
58:25 Timeout Floorball Club FALCON
58:25 GÓL Floorball Club FALCON! 12:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #30 David Sgall (12:10)
55:58 Hostům se hra bez brankáře nevyplatila a Liberec navyšuje svoje vedení.
55:57 GÓL FBC Liberec B! 12:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 Lukáš Čihák, asistoval #82 David Šklíba (12:9)
55:34 GÓL FBC Liberec B! 11:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #12 Sebastián Galbavý (11:9)
53:44 Gólová přestřelka pokračuje a Liberec si bere zpět své vedení.
53:43 GÓL FBC Liberec B! 10:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #99 Lukáš Růžička, asistoval #82 David Šklíba (10:9)
52:17 GÓL Floorball Club FALCON! 9:9
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall bez asistence (9:9)
51:03 Hosté byli v přesilovce velmi aktivní, ale branku vstřelit nedokázali. Nyní se míčku ujímají hosté a míří na branku Nováka.
48:38 Po nevyužité přesilovce domácích mají nyní k dispozici přesilovku hosté.
48:37 Vyloučen hráč #61 Jan Šoltys družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
46:17 GÓL FBC Liberec B! 9:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (9:8)
46:17 Vyloučen hráč #79 Jakub Hrubeš družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování
42:23 Úvod 3. třetiny je velmi aktivní z obou stran a hra se přelévá ze strany na stranu.
41:59 GÓL Floorball Club FALCON! 8:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #48 Jakub Škrdla (8:8)
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:17 GÓL Floorball Club FALCON! 8:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #30 David Sgall (8:7)
36:39 GÓL FBC Liberec B! 8:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #24 Martin Blecha, asistoval #5 Filip Kapitán (8:6)
35:23 Liberec si bere zpět své vedení v dnešním zápase.
35:17 GÓL FBC Liberec B! 7:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #12 Sebastián Galbavý (7:6)
32:24 Liberec využil přesilovku a srovnává skóre zápasu.
32:23 GÓL FBC Liberec B! 6:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #31 Daniel Kupec (6:6)
31:36 Liberec dostává příležitost předvést svoji hru v početní výhodě po vyloučení Navrátila.
31:35 Vyloučen hráč #87 Jiří Navrátil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
24:30 Kořínek měl 2 obrovské šance přímo před brankou hostí, ale nad Novákem nevyzrál a skóre zápasu se nemění.
20:32 Hosté střílí rychlý gól v úvodu třetiny.
20:31 GÓL Floorball Club FALCON! 5:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #75 Vojtěch Řádek (5:6)
20:01 Liberec do 2. třetiny vstupuje s Kupcem v brance.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Daniel Kupec družstva FBC Liberec B
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:11 GÓL FBC Liberec B! 5:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera, asistoval #12 Sebastián Galbavý (5:5)
16:49 GÓL FBC Liberec B! 4:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #93 Filip Kučera, asistoval #67 Lukáš Kořínek (4:5)
16:36 GÓL Floorball Club FALCON! 3:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:5)
15:47 Liberec svoji početní nevýhodu proměnil ve svoji výhodu a Kořínek střílí gól po skákavé přihrávce od Kučery.
15:46 GÓL FBC Liberec B! 3:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #93 Filip Kučera (3:4)
14:44 Hosté mají první přesilovku v dnešním zápase, uvidíme, zda ji využijí.
14:43 Vyloučen hráč #91 Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 2 minuty za vysoká florbalka
10:43 GÓL Floorball Club FALCON! 2:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #61 Miloš Beer (2:4)
08:57 GÓL Floorball Club FALCON! 2:3
08:14 Liberec vyrovnává po krásně střele Ferdana, která doputovala až za záda Nováka.
08:13 GÓL FBC Liberec B! 2:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #93 Filip Kučera (2:2)
05:58 Po rychlých gólech oba týmy hrají velmi aktivně.
04:57 Vyrovnaný stav nevydržel příliš dlouho, hosté se ujímají opět vedení.
04:56 GÓL Floorball Club FALCON! 1:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Martin Tůna, asistoval #11 Radek Blažek (1:2)
04:38 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #11 Lukáš Čihák (1:1)
04:01 Liberečtí zapomněli na Řádka a ten využil svoji šanci a prostřelil Maera a tím otevírá skóre dnešního zápasu.
04:00 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #30 David Sgall (0:1)
02:50 Na obou stranách vidíme zdařilé pokusy vstřelit gól, ale všechny střely šly těsně mimo branku a gólmani zatím neměli příliš práce.
00:05 Úvodní vhazování vyhráli hosté a míří k Mauerově brance.
00:00 Vítáme vás u nedělního utlání mezi FBC Liberec B a Floorball Club FALCON.