• 60 59:06
    9:10
    (Macháček)

Floorball Club FALCON - FBŠ Všestary 9:10
branky: 7. Daniel Budáč, 19. Petr Nejedlý, 20. Petr Nejedlý, 26. Ondřej Bouma, 34. Vojtěch Řádek, 36. Vojtěch Řádek, 45. Jakub Škrdla, 45. Vojtěch Horák, 56. Jakub Škrdla - 12. Pavel Hellmann, 12. Jan Kubec, 19. Vojtěch Bureš, 31. Štěpán Novák, 38. Pavel Hellmann, 45. Miloš Macháček, 52. Vojtěch Bureš, 58. Jan Kubec, 59. Jan Kubec, 60. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Martin Pavlík - Tomáš Grigar; vyloučení: 4:4; využití: 2:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Pavel Malý 4 - Václav Kyslík 8; po třetinách: 3:3, 3:2, 3:5
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Věřím, že z nepovedeného závěru jsme se dnes už nadobro poučili a od příště už to budeme zvládat. Soupeři děkujeme za utkání.
60:00 Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér): Klasickej všestarskej zápas. Nahoru dolu, otevřený obrany a hodně golů. Trošku nám to nejdřív nechutnalo, ale nakonec to si to sedlo a zvldáli jsme to. Dnes se vracíme autobusem, tak to bude asi trošku veselý. Prosíme manželky a přítelkyně, aby si nás pak vyzvedly na nádraží. Zdravíme do Všestar, za týden doma. Zdary zdary Všestary!
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:06 GÓL FBŠ Všestary! 9:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (9:10)
58:29 GÓL FBŠ Všestary! 9:9
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Jan Kubec z trestného střílení (9:9)
57:39 GÓL FBŠ Všestary! 9:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Jan Kubec, asistoval #21 Filip Píše (9:8)
57:00 Vyloučen hráč #10 Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
55:19 Timeout FBŠ Všestary
55:19 GÓL Floorball Club FALCON! 9:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (9:7)
51:20 GÓL FBŠ Všestary! 8:7
44:45 GÓL Floorball Club FALCON! 8:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #44 Ondřej Bouma (8:6)
44:36 GÓL Floorball Club FALCON! 7:6
44:09 GÓL FBŠ Všestary! 6:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #28 Vojtěch Bureš (6:6)
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:43 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
37:18 GÓL FBŠ Všestary! 6:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #4 Marek Stuchlík (6:5)
35:02 GÓL Floorball Club FALCON! 6:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #45 Petr Nejedlý (6:4)
33:27 GÓL Floorball Club FALCON! 5:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #88 Šimon Štěpán (5:4)
30:56 GÓL FBŠ Všestary! 4:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #74 Miloš Macháček (4:4)
29:31 Vyloučen hráč #10 Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
25:21 GÓL Floorball Club FALCON! 4:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #61 Miloš Beer (4:3)
23:27 Vyloučen hráč #99 Štěpán Novák družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
22:44 Vyloučen hráč #30 David Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
22:14 Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #75 Vojtěch Řádek.
22:01 Vyloučen hráč #7 Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 4:5
19:47 GÓL Floorball Club FALCON! 3:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #10 Martin Tůna (3:3)
18:34 GÓL FBŠ Všestary! 2:3
18:19 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #11 Radek Blažek (2:2)
11:29 GÓL FBŠ Všestary! 1:2
11:15 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #99 Štěpán Novák (1:1)
06:35 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #61 Miloš Beer (1:0)