6:9
    Jan JANEČEK
    (Dus)

FBC Pitbulls Kolín - Floorball Club FALCON 6:9
branky: 18. Tomáš Humpolák, 21. Filip Pletka, 23. Filip Pletka, 30. Jan Janeček, 43. Jan Janeček, 60. Jan Janeček - 2. Ondřej Bouma, 8. Ondřej Bouma, 12. Jakub Škrdla, 13. Vojtěch Řádek, 29. Šimon Bulvas, 57. Vojtěch Horák, 58. Jakub Škrdla, 58. Šimon Bulvas, 59. Richard Marek; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 38 - Michal Novák 24; po třetinách: 1:4, 3:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Cícha Petr (Vedoucí): Hořký výsledek. Do zápasu jsme nevstoupili dobře, ale od druhé třetiny jsme výrazně zpevnili obranu a trestali nekompromisně z brejků. Ovšem závěr se nepovedl a po vyrovnaném průběhu zápasu, prohra, která se nekouše příliš dobře. Každopádně děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Kolín poctivě bránil a trápil nás z rychlých protiútoků. Zápas jsme překlopili na svoji stranu až těsně před koncem. Soupeři děkujeme za vyrovnané utkání a přejeme hodně štěstí do konce sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
60:00 U dnešního online přenosu se s vámi loučí: u zápisu Buendro Bulandrová, švédská zdravotnice Hrišková a hlavní pořadatelka Humpice. Přejeme vám za náš realizační tým krásný zbytek večera a dobrou noc
60:00 A mamé rozhodnuto
59:59 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 6:9
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #10 Jan Dus (6:9)
58:39 Čtyři rychlé goly Falconu a troufám si říct, že je téměř jasno, kdo si dnes odveze 3 body
58:04 GÓL Floorball Club FALCON! 5:9
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #7 Richard Marek bez asistence (5:9)
57:55 GÓL Floorball Club FALCON! 5:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #70 Šimon Bulvas, asistoval #44 Ondřej Bouma (5:8)
57:42 GÓL Floorball Club FALCON! 5:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (5:7)
56:37 Falcon se dostává do vedení nádherným golem, pořadatelský tým ho hodnotí 11/10
56:36 GÓL Floorball Club FALCON! 5:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #7 Richard Marek (5:6)
53:52 Vyloučen hráč #91 Trong Le Xuan družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
53:40 Hosté v šesti, snad budou mít o trochu víc štěstí
52:00 Připadám si tu občas, jak v opičárně. Každý si tu huláka, jak se mu zachce
49:00 Kéžby mi psaní maturitního slohu šlo stejně, jako dnešní zápis :/
47:40 Máme tu prvního zraněného, naštěstí naše speciálně vyškolená zdravotnice, která dorazila až ze Švédska, už se svým kelenem zasáhla.
46:05 Rovnač mantinelů Péťa (10 let) vzkazuje, že "na toho uřvanýho dementa na tribuně zavolejte už policii". Péťovi děkujeme za komentář
44:30 Hosté se, ale zachovali jak praví gentlmani a nechávají domácím míček. Aww
42:49 Dámy a pánové, chlapci a děvčata, hráči a hráčky a pane správče haly zápas se nám vyrovnává. Úžasné
42:48 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #9 Josef Sadil (5:5)
41:17 Lukáš Mareš je dnes v bráně, jak chobotnice a chapadla má všude
40:01 Máme tu finální třetinu tohoto rytířského klání
40:00 Střely ve 2. části: 14:13
38:26 Falcon nám tu dělá potopu a leje nám tu vodu po zemi. Hlavní pořadatelka Humpice je ale velice aktivní a hostujícímu týmu stihla už vynadat
35:00 Hosté jsou tuto hrací třetinu zmatení, jako já když koukám na fotbal
30:30 "Cíca na plac" skanduje publikum a výzývá trenéra Cichra do hry
29:27 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #27 Filip Pletka (4:5)
29:27 Krásná individuální akce hráče 48
28:37 GÓL Floorball Club FALCON! 3:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #70 Šimon Bulvas, asistoval #3 Vojtěch Horák (3:5)
28:36 Bulvas měl víc štěstí, než rozumu
27:11 Děkujeme divákům na tribuně za skvělou atmosféru
25:00 Shodit Marka Rejthara na zem, to se jen tak nevidí. Dnešní zápas je plný překvapení
23:00 Pletkovi to dnes lítá do brány! A dokonce ještě ani jednou nespadnul
22:31 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #9 Josef Sadil (3:4)
21:00 Domácí jakoby se probudili z komatu a konečně začíná být hra vyrovnaná.
20:55 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #48 Jan Janeček (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 8:21
20:00 V čase mezi třetinami můžete navštívit bistro Mefisto, kde vás dnes obslouží Zigy a Pája :D
18:29 Hlavní pořadelka Humpice má radost z úspěchu přítele.
17:38 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #66 Tomáš Humpolák, asistoval #91 Trong Le Xuan (1:4)
17:34 Prosazuje se vietnamsko-kolínská dvojice a domácí si připisují první gol.
15:44 Krásné kombinace Falconu, udělali si z domácích Super G.
13:40 Falcon s číslem 75 doslova lítá po hřišti
12:54 GÓL Floorball Club FALCON! 0:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #48 Jakub Škrdla (0:4)
11:08 GÓL Floorball Club FALCON! 0:3
07:50 Ondřej Bouma se dnes očividně dobře vyspal a do branky posílá druhý gol.
07:01 GÓL Floorball Club FALCON! 0:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #75 Vojtěch Řádek (0:2)
06:50 Pozor na pořadatelský stůl!!! Nechybělo málo a měla jsem míček v obličeji. Za to má Falcon u mě mínus :(
05:20 Hraje se ze strany na stranu a zápas má velmi svižné tempo
03:25 Nevídané, dnes to není Pletka, ale jako první dnes vytřel podlahu Václav Klepal
03:00 Falcon se prosazuje hned v druhé minutě zápasu, domácí se zdají lehce mimo na začátek
01:42 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #3 Vojtěch Horák (0:1)
01:40 Sázkové kanceláře už stihly i vypsat kurz na to , kolikrát dnes Filip Pletka upadne. Dejte nám do studia vědět, jestli ste si také vsadili.
00:01 Dobrý den z haly v Borkách. Zdravím olympijské studio, všechny domácnosti uprostřed Evropy, provozy továren, vrátnice, bary a restaurace, prodejny,čekárny, mateřské školky i prezidentskou kancelář.. Držme všichni společně dnes palce našim mužům při zápase s týmem Falcon. U zápisu vás zdrví Buendro, zdravotnice Natálie lesbi Hrišková a hlavní pořadatelka Humpice