2
    Lukáš ČIHÁK
    nedovolená vzdálenost

Floorball Club FALCON - FBC Liberec B 2:5
branky: 15. Šimon Štěpán, 53. Jakub Škrdla - 20. Ondřej Bím, 24. Jakub Pecháček, 27. Ondřej Bím, 30. Marek Žagan, 49. Jan Havrda; rozhodčí: Štěpán Weber - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Michal Novák 21 - Petr Chlad 15; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Soupeř byl lepší ve hře s míčkem. Vycházeli jsme z poctivé obrany a snažili se o rychlé protiútoky. Vynikající dnes byli především brankářů na obou stranách. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Svoboda Miroslav (Trenér): Za nás dnes velká spokojenost s celým zápasem. Soupeř poctivě a kvalitně bránil až to chvílemi připomínalo spíše bušení do vrat. K tomu přidal nepříjemnou hru dopředu a slušně nás prověřil. My jsme vydrželi hrát trpělivě naši hru a postupně si došli k vítězství. Musím vyzdvyhnout výkon obou golmanů, byli ozdobou dnešního zápasu. Díky soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do konce sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:11 Vyloučen hráč #11 Lukáš Čihák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
54:14 Vyloučen hráč #48 Jakub Škrdla družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za špatné střídání
52:50 GÓL Floorball Club FALCON! 2:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla z trestného střílení (2:5)
48:39 GÓL FBC Liberec B! 1:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #14 Otakar Kosák (1:5)
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
33:23 Vyloučen hráč #51 Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
29:30 GÓL FBC Liberec B! 1:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #12 Sebastián Galbavý (1:4)
26:33 Vyloučen hráč #12 Sebastián Galbavý družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hrubost
26:15 GÓL FBC Liberec B! 1:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #68 Ondřej Bím, asistoval #23 Jakub Pecháček (1:3)
23:00 GÓL FBC Liberec B! 1:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #68 Ondřej Bím (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:55 GÓL FBC Liberec B! 1:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #68 Ondřej Bím, asistoval #51 Jan Blecha (1:1)
14:36 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #10 Martin Tůna (1:0)