2
    Vojtěch STARÝ
    zvedání florbalky

Florbalová akademie MB - Floorball Club FALCON 5:8
branky: 2. Petr Machač, 19. Tomáš Malý, 29. Aleš Tůma, 31. Michal Macků, 39. Aleš Tůma - 11. Ondřej Bouma, 24. Radek Blažek, 28. Radek Blažek, 28. Richard Marek, 35. Ondřej Bouma, 43. Jakub Škrdla, 44. Daniel Budáč, 45. Radek Blažek; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 7:2 + Vojtěch Horák 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 8, Lukáš Doležal 6, Radovan Kopuletý 9 - Pavel Malý 18; po třetinách: 2:1, 3:4, 0:3
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Výsledek dnešního trochu nervózního závěrečného utkání sezóny jsme se rozhodli věnovat na charitativní účely. Celý průběh zápasu jsme tomu šli, a nejen my, pěkně naproti. Díky všem za zápas a naviděnou příští sezónu.
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Dvě třetiny to byla přetahovaná. Ve třetí třetině jsme nejdřív ubránili oslabení a hned po něm, během dvou minut, dali tři branky na které už soupeř nezvládl zareagovat. Děkujeme soupeři za utkání a pořadatelskou službu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
58:33 Tým hostí zvyšuje tlak na domácí.
54:17 Vyhnálek zastavuje útok hostí.
53:25 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky
52:35 Machačova prudká střela nekončí gólem.
50:57 Vyloučen hráč #10 Martin Tůna družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
49:39 Hrůza zastavuje rychlý protiútok.
48:47 Obrovskou šanci neproměňuje Malý.
47:47 Navrátil zblokovává střelu La.
46:57 Machač zastavuje útok hostí.
45:22 Tým hostí kombinuje na vlastní půli.
44:05 GÓL Floorball Club FALCON! 5:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek bez asistence (5:8)
43:23 GÓL Floorball Club FALCON! 5:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #3 Vojtěch Horák (5:7)
42:44 GÓL Floorball Club FALCON! 5:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #10 Martin Tůna (5:6)
41:58 Týmu hostí se daří udržovat domácí v přesilovce.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Radovan Kopuletý družstva Florbalová akademie MB
40:00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:27 Domácí kombinují na vlastní půli.
38:27 GÓL Florbalová akademie MB! 5:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (5:5)
38:05 Vyloučen hráč #14 Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
38:05 Vyloučen hráč #3 Vojtěch Horák družstva Floorball Club FALCON na 2+2 minuty za hrubost
37:37 Doležal zastavuje Sgallovu střelu.
36:30 Vyloučen hráč #27 Jiří Krouský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
35:19 Domácí zvyšují tlak na obranu hostí.
34:16 GÓL Floorball Club FALCON! 4:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #3 Vojtěch Horák (4:5)
32:12 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Hrůza družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
31:21 Osamocený Horák neproměňuje svou šanci.
30:18 GÓL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #47 Michal Macků, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (4:4)
29:49 Bera zastavuje kros domácích.
28:47 GÓL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #29 Petr Machač (3:4)
27:57 GÓL Floorball Club FALCON! 2:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #7 Richard Marek, asistoval #48 Jakub Škrdla (2:4)
27:52 GÓL Floorball Club FALCON! 2:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #9 Kryštof Pospíšil (2:3)
27:38 Pospíšil obírá domácí o míček.
25:27 Domácí kombinují na půli nepřítele.
24:42 Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
23:43 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
21:47 Vocel zblokovává Beerovu střelu.
21:26 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #83 Lukáš Doležal družstva Florbalová akademie MB
20:00 Ůvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostí.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
18:56 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (2:1)
17:32 Bouma zastavuje útok domácích.
15:50 Tým hostí zvyšuje tlak na domácí.
14:01 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
13:57 Blažkova střela zastavena Dufkem.
11:47 Macků znovu obírá hostí o balónek.
10:32 Nepovedený kros Štěpána končí ztrátou míčku.
10:13 GÓL Floorball Club FALCON! 1:1
08:57 Hostícím se daří zastavovat útoky oslabených domácích.
07:16 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
06:30 Domácím se stále daří udržovat tým hostí na vlastní půli.
04:20 Macků se daří zastavit útok hostí.
02:24 Domácí hrají velmi vytaženou obranu, která se vyplácí v podobě šancí.
01:07 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #29 Petr Machač, asistoval #42 Vojtěch Hrůza (1:0)
00:00 Ůvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým domácích.